UA

Основи персональних фінансів від ОТП Банку

Відтепер на сайті ОТП Банку доступний інтерактивний навчальний курс, в якому кожен охочий може знайти відповіді на різноманітні питання стосовно особистих фінансів, а також розширити власні знання про сучасні банківські сервіси, здатні значно спростити життя споживачів.

В умовах динамічного розвитку фінансового сектора, аби орієнтуватися у дедалі ширшій лінійці сервісів, споживачам доводиться освоювати нову для себе галузь. Тож курс покликаний спростити та структурувати цей процес, знайомлячи пересічних громадян із особливостями взаємодії банку та клієнта, підвищуючи фінансову безпеку користувачів банківських послуг, а також убезпечуючи їх від різноманітних шахрайських операцій.

У рамках даного онлайн курсу клієнтам пропонується в інтерактивному режимі засвоїти найактуальнішу інформацію щодо персональних фінансів. Зокрема, орієнтири у прийнятті фінансових рішень, важелі фінансової стабільності, корисні банківські терміни, а також практичні навички з користування окремими продуктами та дистанційними сервісами банку. Курс розроблений таким чином, що може у подальшому використовуватися як підручний посібник, доступний звідусіль, де є доступ до мережі Інтернет.

«Підвищення фінансової грамотності – одне з основних завдань банку, як в рамках соціальних проектів, так і у повсякденній роботі, адже низький рівень фінансової освіченості є однією з перешкод на шляху до фінансового благополуччя українців. Ми залучаємо наших співробітників, клієнтів та громадськість до проектів з підвищення фінансової грамотності, підтримуючи ініціативи для різних категорій населення», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Запуск навчального курсу для клієнтів не випадково припав на Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності та Всесвітній день заощаджень, адже ОТП Банк послідовно підтримує програми з підвищення фінансової грамотності. Так, днями регіональним відділенням АТ «ОТП Банк» у місті Ужгороді було організовано зустріч з педагогічним колективом провідного місцевого вишу з метою стимулювання в молоді обачної та свідомої поведінки при веденні особистих фінансів.

Детальніше про діяльність та пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або по телефону Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація