UA

Постанова Правління НБУ №699 від 03.11.2014

Шановні Панове,

Акціонерне товариство «ОТП Банк» (далі – Банк) засвідчує свою повагу та повідомляє про набрання чинності Постанови Правління Національного банку України від 03 листопада 2014 року № 699 “Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим” (надалі Постанова №699).

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 1 Постанови №699 особа, місцезнаходження якої (зареєстровано/ постійно проживає) на території вільної економічної зони «Крим» (надалі ВЕЗ «Крим») прирівнюється до нерезидента. Перекази з материкової території України на територію ВЕЗ «Крим» або з території ВЕЗ «Крим» на материкову територію України здійснюються у порядку, передбаченому нормативно-правовими актами НБУ для операцій з переказу коштів за межі України/ в Україну.

У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка, до менеджера, який здійснює обслуговування Вашого рахунку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація