UA

Постанова Правління НБУ №699 від 03.11.2014

Шановні Панове,

Акціонерне товариство «ОТП Банк» (далі – Банк) засвідчує свою повагу та повідомляє про набрання чинності Постанови Правління Національного банку України від 03 листопада 2014 року № 699 “Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони «Крим” (надалі Постанова №699).

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 1 Постанови №699 особа, місцезнаходження якої (зареєстровано/ постійно проживає) на території вільної економічної зони «Крим» (надалі ВЕЗ «Крим») прирівнюється до нерезидента. Перекази з материкової території України на територію ВЕЗ «Крим» або з території ВЕЗ «Крим» на материкову територію України здійснюються у порядку, передбаченому нормативно-правовими актами НБУ для операцій з переказу коштів за межі України/ в Україну.

У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка, до менеджера, який здійснює обслуговування Вашого рахунку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація