UA

ОТП Банк - надійність у надлишку!

Видання «Власний рахунок» підбило підсумки чергового «Рейтингу наднадійності банків», що визначається з метою виявити кращі банки для надійного зберігання вкладів. За результатами оцінки діяльності банків, АТ «ОТП Банк» посів 4 місце.

При розрахунку рейтингу використовувався комплекс фінансових індикаторів, серед яких - показники капіталізації, рентабельності, рейтинги міжнародних агентств з урахуванням факторів підтримки акціонерів. У рейтингу використовувалися дані офіційної звітності банків станом на 1 вересня 2014 року.

Так, незважаючи на посилення вимог до учасників у зв'язку з погіршенням макроекономічних показників, за підсумками рейтингу ОТП Банк продемонстрував оптимальне співвідношення всіх фінансових показників, а підтримка європейської материнської компанії забезпечила додатковий фактор надійності і, як наслідок, лідируючу позицію в рейтингу поряд з державними банками.  

«Ця висока рейтингова позиція ОТП Банку є повністю заслуженою, бо за нашу надійність ми платимо високу ціну. Створювати достатні резерви під високі кредитні ризики, виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами, підтримувати достатню капіталізацію і розвивати бізнес - сьогодні може дозволити собі далеко не кожен банк», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш ніж стабільний стан ОТП Банку підтверджується як усіма фінансовими показниками, так і незалежними рейтинговими оцінками. Так, за результатами Рейтингу надійності українських банків за перше півріччя 2014 року за версією видання «Forbes Україна», АТ «ОТП Банк» посів 5 місце серед 29 найбільших банків, активних на роздрібному депозитному ринку. Також АТ «ОТП Банк» посів високу позицію, удостоївшись найвищого рівня надійності банківських депозитів «rd.1» (pi) за результатами Рейтингу надійності банківських депозитів за перше півріччя 2014 року, що складається Рейтинговим агентством «Стандарт-Рейтинг».

Слід зазначити, що в дотриманні високих стандартів ведення бізнесу український ОТП Банк є «послідовником» свого материнського банку, найбільшого банку в Угорщині OTP Bank Plc. Так, OTP Bank Plc. успішно пройшов загальноєвропейський стрес-тест 2014 року, результати якого в черговий раз підтвердили, що банк перевершує встановлені критерії достатності основного капіталу та якості активів, а також володіє ресурсами для підтримки задовільних показників навіть при несприятливому сценарії розвитку економіки.

Детальніше про діяльність та пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або по телефону Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація