UA

ОТП Лізинг продовжує фінансувати клієнтів і має необхідні для цього ресурси

Компанія ОТП Лізинг продовжує фінансувати поточних і нових клієнтів на попередніх умовах, незважаючи на непростий для країни період, і зокрема, у фінансовій сфері. Більш того, компанія продовжує розвивати спільні програми з постачальниками, які дозволяють купувати техніку і транспорт на пільгових умовах.

Завдяки спеціальним партнерським програмам, компанії можуть придбати техніку в лізинг зі ставкою від 0,1% річних і можливістю складання сезонного графіку платежів з прив'язкою до циклічності бізнесу.

«Важливо зазначити, що наші акціонери в Угорщині підтримують поточну стратегію розвитку OTP Group в Україні. Ми продовжуємо інвестувати в країну і в розвиток українського бізнесу.

Безсумнівно, поточна ситуація в країні внесла свої корективи в політику фінансування. Основними напрямками залишаються сільське господарство та автолізинг. Також існує лізинг б/в техніки, яку повернули клієнти через неможливість обслуговування договорів лізингу», - зазначає Комерційний директор ТОВ «ОТП Лізинг» Яніна Пономарьова.

Крім спеціальних програм на певні бренди і види техніки, діють стандартні умови фінансування: термін лізингу 1-5 років, фінансування у гривні і з прив'язкою до курсу долара, стандартний аванс 30%, розстрочка на витрати по реєстрації і страхуванню техніки.

Більш детальну інформацію про умови фінансування готовий надати відділ корпоративних продажів ТОВ «ОТП Лізинг» за телефоном (044) 596-40-60.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» є частиною європейської фінансової групи OTP Group. Компанія заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового і вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. На сьогоднішній день ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем близько 3 млрд. Грн. ОТП Лізинг є лідером за розміром нового бізнесу з 2012 р по сьогоднішній день (згідно даних Асоціації Лізингодавців України). Компанія має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує послуги європейської якості.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація