UA

ОТП Лізинг продовжує фінансувати клієнтів і має необхідні для цього ресурси

Компанія ОТП Лізинг продовжує фінансувати поточних і нових клієнтів на попередніх умовах, незважаючи на непростий для країни період, і зокрема, у фінансовій сфері. Більш того, компанія продовжує розвивати спільні програми з постачальниками, які дозволяють купувати техніку і транспорт на пільгових умовах.

Завдяки спеціальним партнерським програмам, компанії можуть придбати техніку в лізинг зі ставкою від 0,1% річних і можливістю складання сезонного графіку платежів з прив'язкою до циклічності бізнесу.

«Важливо зазначити, що наші акціонери в Угорщині підтримують поточну стратегію розвитку OTP Group в Україні. Ми продовжуємо інвестувати в країну і в розвиток українського бізнесу.

Безсумнівно, поточна ситуація в країні внесла свої корективи в політику фінансування. Основними напрямками залишаються сільське господарство та автолізинг. Також існує лізинг б/в техніки, яку повернули клієнти через неможливість обслуговування договорів лізингу», - зазначає Комерційний директор ТОВ «ОТП Лізинг» Яніна Пономарьова.

Крім спеціальних програм на певні бренди і види техніки, діють стандартні умови фінансування: термін лізингу 1-5 років, фінансування у гривні і з прив'язкою до курсу долара, стандартний аванс 30%, розстрочка на витрати по реєстрації і страхуванню техніки.

Більш детальну інформацію про умови фінансування готовий надати відділ корпоративних продажів ТОВ «ОТП Лізинг» за телефоном (044) 596-40-60.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» є частиною європейської фінансової групи OTP Group. Компанія заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового і вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. На сьогоднішній день ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем близько 3 млрд. Грн. ОТП Лізинг є лідером за розміром нового бізнесу з 2012 р по сьогоднішній день (згідно даних Асоціації Лізингодавців України). Компанія має стійку репутацію надійної і стабільної структури, що пропонує послуги європейської якості.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація