UA

За підтримки ОТП Банку в Києві пройде П'ятий Фестиваль «Сучасне кіно Угорщини»

З 5 по 10 листопада 2014 року в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» міста Києва з ініціативи Посольства Угорщини в Україні і Продюсерської агенції «Артмедіа» та за підтримки АТ «ОТП Банк» пройде П'ятий Фестиваль «Сучасне кіно Угорщини».

До уваги глядачів буде представлена добірка фільмів різних жанрів - від драми і трагікомедії до фентезі, пригод і романтичної комедії - відібраних за рекомендацією Державного угорського агентства кіно Magyar Filmuniо.

В рамках фестивалю будуть показані такі стрічки, як «Товстий зошит» режисера Яноша Саса, яка встигла завоювати Гран-прі «Кришталевий глобус» на 48-му МКФ в Карлових Варах і номінуватися на премію Оскар 2013 року в номінації «Кращий фільм іноземною мовою»; «Аглая» режисера Крістіни Дек, в угорських кіноколах званої послідовницею Чарлі Чапліна і Федеріко Фелліні; «Небесна зміна» режисера Марка Боджара, динамічна і зухвала трагікомедія, натхненна елегантно-похмурою естетикою Тарантіно і цинізмом братів Коенів, «Моя дружина, моя жінка, моя дівчинка» режисера Петера Сайки, краща романтична комедія року, а також фільм-переможець номінації «Кращий фільм для підлітків» VI Міжнародного фестивалю кіно для дітей та юнацтва «Крила» «Послідовники Шерлока Холмса» режисера Жолта Берната.

«Цілі цього фестивалю, як і нашої традиційної підтримки проектів, що реалізуються під егідою Угорського Посольства, залишилися незмінні. Ми послідовно намагаємося привнести кращі елементи угорської культури в Україну і тим самим зміцнити дружні стосунки між українським та угорським народами. Підтримавши проведення кінофестивалю, ми хотіли, щоб український глядач отримав можливість познайомитися з кращими зразками європейського кінематографа. Цього року організатори особливо ретельно підібрали і урізноманітнили репертуар фестивалю, аби глядачі різного віку та інтересів могли знайти фільм на свій смак», - розповідає Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Відкриття Фестивалю відбудеться 5 листопада, о 19.15 в «Червоному залі» кінотеатру «Київ». Усі фестивальні фільми демонструватимуться з 6 до 10 листопада в залі «Сінематека» Культурного центру «Кінотеатр «Київ». Детальніше про фільми, час показів та вартість квитків можна дізнатися на сайті Продюсерської агенції «Артмедіа».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація