UA

Перший приз від МТС і ОТП Банку вже знайшов свого щасливого власника

7 жовтня 2014 року булл підбито підсумки першого етапу Акції «Будьте мобільним з ко-бренд карткою МТС-ОТП Банк». За підсумками розіграшу першого призу, щасливим володарем мобільного телефону Lenovo на 2 sim-картки став Тараненко Євген Анатолійович з Миколаєва.

Нагадаємо, з 18 серпня по 31 грудня 2014 року ОТП Банк надає всім бажаючим можливість безкоштовно оформити платіжну картку «МТС-ОТП Банк», отримати в подарунок послугу безлімітного інтернету протягом місяця, а також взяти участь у розіграші мобільних пристроїв в рамках акції «Будьте мобільними з ко-бренд карткою МТС-ОТП Банк».

Акція проводиться в чотири етапи, за підсумками кожного з яких визначається переможець, а по завершенні акції серед усіх учасників відбудеться розіграш Головних призів - 4-х сучасних планшетів.

Наразі триває другий етап акції, і у Вас ще є шанс виграти будь-який з пропонованих призів. Зокрема, оформивши платіжну карту «МТС-ОТП Банк» в період з 18 серпня до 31 грудня 2014 року і розрахувавшись нею за покупку на будь-яку суму, клієнт гарантовано отримує в подарунок місяць безлімітного інтернету. Скоївши три і більше покупок на суму, що перевищує 1000 гривень, на кожному з чотирьох етапів акції учасник отримує можливість виграти один з чотирьох мобільних телефонів, а по закінченні акції - один з чотирьох сучасних планшетів.

Приєднається до акції можна, оформивши картку в найближчому відділенні банку і вказавши діючий номер телефону МТС для нарахування бонусів.

Також держателям ко-брендових карток «МТС-ОТП Банк» надані такі додаткові переваги і сервіси:

  • При активації карти клієнт отримує 200 вітальних бонусів від ОТП Банку;
  • Безкоштовне користування класичною карткою Visa протягом першого року після оформлення;
  • Накопичення бонусів, а також їх обмін на подарунки програми лояльності «МТС Бонус».

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном служби підтримки клієнтів-власників платіжних карток ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація