UA

Перший приз від МТС і ОТП Банку вже знайшов свого щасливого власника

7 жовтня 2014 року булл підбито підсумки першого етапу Акції «Будьте мобільним з ко-бренд карткою МТС-ОТП Банк». За підсумками розіграшу першого призу, щасливим володарем мобільного телефону Lenovo на 2 sim-картки став Тараненко Євген Анатолійович з Миколаєва.

Нагадаємо, з 18 серпня по 31 грудня 2014 року ОТП Банк надає всім бажаючим можливість безкоштовно оформити платіжну картку «МТС-ОТП Банк», отримати в подарунок послугу безлімітного інтернету протягом місяця, а також взяти участь у розіграші мобільних пристроїв в рамках акції «Будьте мобільними з ко-бренд карткою МТС-ОТП Банк».

Акція проводиться в чотири етапи, за підсумками кожного з яких визначається переможець, а по завершенні акції серед усіх учасників відбудеться розіграш Головних призів - 4-х сучасних планшетів.

Наразі триває другий етап акції, і у Вас ще є шанс виграти будь-який з пропонованих призів. Зокрема, оформивши платіжну карту «МТС-ОТП Банк» в період з 18 серпня до 31 грудня 2014 року і розрахувавшись нею за покупку на будь-яку суму, клієнт гарантовано отримує в подарунок місяць безлімітного інтернету. Скоївши три і більше покупок на суму, що перевищує 1000 гривень, на кожному з чотирьох етапів акції учасник отримує можливість виграти один з чотирьох мобільних телефонів, а по закінченні акції - один з чотирьох сучасних планшетів.

Приєднається до акції можна, оформивши картку в найближчому відділенні банку і вказавши діючий номер телефону МТС для нарахування бонусів.

Також держателям ко-брендових карток «МТС-ОТП Банк» надані такі додаткові переваги і сервіси:

  • При активації карти клієнт отримує 200 вітальних бонусів від ОТП Банку;
  • Безкоштовне користування класичною карткою Visa протягом першого року після оформлення;
  • Накопичення бонусів, а також їх обмін на подарунки програми лояльності «МТС Бонус».

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном служби підтримки клієнтів-власників платіжних карток ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація