UA

Private Banking ОТП Банку удостоєний нагороди Luxury Lifestyle Awards

Якісні фінансові рішення і практики ведення Private Banking ОТП Банку були відзначені міжнародною премією Luxury Lifestyle Awards, лауреатами якої стають найкращі компанії і бренди класу люкс в країні, в якій представлена дана компанія або бренд.

Наявність персонального менеджера, PB assistance, спеціально обладнаних VIP-центрів обслуговування, пропозиція інвестиційних послуг з управління активами клієнта, консультацій з оподаткування та послуг lifestyle, міжнародних карт класу люкс Visa і MasterCard Platinum, American Express Centurion, а також широкий перелік небанківських послуг в пакеті Private Banking ОТП Банку були високо оцінені журі премії та затверджені міжнародним аудитором.

Під управлінням OTP Private Banking знаходиться понад 4 млрд грн. За останній календарний рік клієнтська база збільшилася на 60%, обсяг коштів під управлінням зріс майже на 50%.

«Добре розуміючи специфіку роботи із заможними клієнтами, ми вибрали стратегію не чекати кризи, а попереджати її постійними змінами та цілеспрямованою роботою над потребами клієнтів. Це дозволило нам навіть в нинішніх турбулентних умовах зберегти активне зростання клієнтської бази та пасивів. Нові клієнти приходять до нас за рекомендацією тих, хто вже оцінив якість і надійність приватного банкінгу з ОТП Банком. І така довіра наших клієнтів для нас – це найвища оцінка», - зазначила Олена Колосвєтова, керівник напрямів Private Banking і Premium Banking ОТП Банку.

Нагадаємо, Private Banking ОТП Банку вже неодноразово визнавався одним із кращих в країні багатьма авторитетними українськими та міжнародними виданнями, серед яких The Banker, Euromoney, Ukrainian Banker Awards, Капітал та інші.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація