UA

Private Banking ОТП Банку удостоєний нагороди Luxury Lifestyle Awards

Якісні фінансові рішення і практики ведення Private Banking ОТП Банку були відзначені міжнародною премією Luxury Lifestyle Awards, лауреатами якої стають найкращі компанії і бренди класу люкс в країні, в якій представлена дана компанія або бренд.

Наявність персонального менеджера, PB assistance, спеціально обладнаних VIP-центрів обслуговування, пропозиція інвестиційних послуг з управління активами клієнта, консультацій з оподаткування та послуг lifestyle, міжнародних карт класу люкс Visa і MasterCard Platinum, American Express Centurion, а також широкий перелік небанківських послуг в пакеті Private Banking ОТП Банку були високо оцінені журі премії та затверджені міжнародним аудитором.

Під управлінням OTP Private Banking знаходиться понад 4 млрд грн. За останній календарний рік клієнтська база збільшилася на 60%, обсяг коштів під управлінням зріс майже на 50%.

«Добре розуміючи специфіку роботи із заможними клієнтами, ми вибрали стратегію не чекати кризи, а попереджати її постійними змінами та цілеспрямованою роботою над потребами клієнтів. Це дозволило нам навіть в нинішніх турбулентних умовах зберегти активне зростання клієнтської бази та пасивів. Нові клієнти приходять до нас за рекомендацією тих, хто вже оцінив якість і надійність приватного банкінгу з ОТП Банком. І така довіра наших клієнтів для нас – це найвища оцінка», - зазначила Олена Колосвєтова, керівник напрямів Private Banking і Premium Banking ОТП Банку.

Нагадаємо, Private Banking ОТП Банку вже неодноразово визнавався одним із кращих в країні багатьма авторитетними українськими та міжнародними виданнями, серед яких The Banker, Euromoney, Ukrainian Banker Awards, Капітал та інші.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація