UA

Світова музична класика в Україні за підтримки ОТП Банку

22 жовтня 2014 року, в рамках традиційного святкування річниці з дня народження Ференца Ліста, за підтримки Посольства Угорщини в Україні в Національній філармонії України відбудеться святковий концерт, присвячений пам'яті всесвітньо відомого угорського композитора. А 23 жовтня щорічний концерт до дня народження композитора відбудеться в Дніпропетровській філармонії імені Л. Б. Когана. Традиційно, такі значущі культурні заходи отримали підтримку ОТП Банку та інших представників угорського бізнесу в Україні.

Ліст – один із найвидатніших піаністів XIX століття, який став основоположником Веймарської школи в музиці. До цих пір його віртуозність залишається орієнтиром для сучасних піаністів, а твори – вершинами фортепіанного мистецтва.

У святковій програмі вечора «Присвята Ференцу Лісту» - фортепіанні твори великого композитора у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Золтана Феєрварі. Серед номерів – вже добре відомі слухачам етюди і ноктюрни «Мрії кохання», «Сірі хмари», «Експромт», фантазія-соната «Після прочитання Данте», а також парафраз на тему опери «Трістан та Ізольда» Вагнера.

«Представляючи міжнародну фінансову групу, а також найбільший банк Угорщини в Україні, ОТП Банк прагне надати громадськості доступ не тільки до найкращих європейських банківських традицій, а й до цінностей світової культурної спадщини. Для цього ми послідовно підтримуємо такі культурно-соціальні проекти», - розповідає Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Даний творчий захід є вже не першим проектом, реалізованим спільними зусиллями та за підтримки посольства Угорщини в Україні і ОТП Банку. Серед інших спільних заходів – фестиваль «Сучасне кіно Угорщини», Міжнародний фестиваль кіно для дітей та юнацтва «Крила», концерт «Кальман. Король Оперети», присвячений всесвітньо відомому угорському композитору Імре Кальману, виставки провідних угорських художників (наприклад, унікальна експозиція Віктора Вазарелі в рамках ART KYIV contemporary 2012), і попереду ще багато задумок.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація