UA

Вклад «ОТП Подвійний»: переваги депозиту та інвестиційного фонду

З 15 вересня 2014 року «Компанія з управління активами «ОТП Капітал» спільно з «ОТП Банком» пропонують акційний вклад «Подвійний», який об'єднав надійність банківських депозитів та прибутковість інвестиційних фондів. З одного боку, клієнт отримує підвищену ставку за депозитом, з іншого – додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку.

Вклад «Подвійний» дозволить клієнтам отримати 22% річних від 3-місячного депозиту в «ОТП Банку», що є однією з найкращих пропозицій на фінансовому ринку. Щодо інвестиційного фонду, керуючі активами планують перевищити річні депозитні ставки  «ОТП Банку», використовуючи для цього стратегію збереження капіталу, що ґрунтується на використанні інструментів з фіксованою дохідністю: банківських депозитів, державних облігацій, тощо.

«Ми пропонуємо цей гібридний інвестиційний продукт, щоб надати клієнтам не тільки можливість заробити на 5% більше на депозиті, але й спробувати вкласти гроші в інвестиційні фонди. Таким чином, клієнт має змогу отримати високі ставки за вкладами на 3 та 12 місяців, використовуючи провідний європейський досвід інвестування», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація