UA

Вклад «ОТП Подвійний»: переваги депозиту та інвестиційного фонду

З 15 вересня 2014 року «Компанія з управління активами «ОТП Капітал» спільно з «ОТП Банком» пропонують акційний вклад «Подвійний», який об'єднав надійність банківських депозитів та прибутковість інвестиційних фондів. З одного боку, клієнт отримує підвищену ставку за депозитом, з іншого – додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку.

Вклад «Подвійний» дозволить клієнтам отримати 22% річних від 3-місячного депозиту в «ОТП Банку», що є однією з найкращих пропозицій на фінансовому ринку. Щодо інвестиційного фонду, керуючі активами планують перевищити річні депозитні ставки  «ОТП Банку», використовуючи для цього стратегію збереження капіталу, що ґрунтується на використанні інструментів з фіксованою дохідністю: банківських депозитів, державних облігацій, тощо.

«Ми пропонуємо цей гібридний інвестиційний продукт, щоб надати клієнтам не тільки можливість заробити на 5% більше на депозиті, але й спробувати вкласти гроші в інвестиційні фонди. Таким чином, клієнт має змогу отримати високі ставки за вкладами на 3 та 12 місяців, використовуючи провідний європейський досвід інвестування», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація