UA

Користуватися послугою Інтернет-банкінгу ОТП Банку стало ще зручніше

ОТП Банк розширив можливості авторизації для користувачів системи дистанційного банкінгу OTPdirekt. Тепер для входу в систему клієнту доступна альтернативна опція – SMS-авторизації, що не вимагає застосування токена.

Для використання спрощеного варіанту SMS-авторизації в системі Інтернет-банкінгу достатньо мати при собі мобільний телефон. Після введення у вікні реєстрації на сайті OTPdirekt номера договору і PIN-коду, клієнт миттєво отримує SMS-повідомлення з 8-значним кодом, який необхідно ввести у відповідне поле вікна реєстрації на сайті.

На даний момент опція SMS-авторизації доступна в рамках тарифних пакетів «Он-лайн» і «Он-лайн для моряка». Для того, щоб активувати послугу, достатньо звернутися до найближчого відділення ОТП Банку з паспортом та ідентифікаційним кодом і, попередньо попередивши менеджера про бажання користуватися послугою OTPdirekt з опцією SMS-авторизації, оформити документи на відкриття відповідного тарифного пакета.

«Оптимізуючи всі наші сервіси, в першу чергу, ми керуємося принципом безпеки. Проте в даному випадку нам вдалося поєднати високотехнологічне рішення з простотою застосування та зручністю доступу. Це ще один крок у наших перспективних планах по максимальному спрощенню механізмів взаємодії клієнта і банку», - зазначила Ілона Бондар, начальник відділу розвитку електронного бізнесу АТ «ОТП Банк».

OTPdirekt – це унікальна послуга, що поєднує в собі всі переваги можливостей систем Інтернет-, SMS- і телефонного банкінгу. Вона дозволяє користувачеві контролювати рух коштів і управляти своїми фінансами з будь-якої точки світу, маючи під рукою тільки телефон чи доступ до Інтернету. А надійні і сертифіковані технології, використовувані банком, гарантують максимальний захист коштів клієнтів. За час роботи послуги її сервісний функціонал значно розширився, вона стала доступною та зручною для кожного користувача.

Детальніше про діяльність та пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація