UA

Призначено нового члена Наглядової ради АТ «ОТП Банк»

За результатами розгляду питань порядку денного позачергових Загальних зборів Акціонерів АТ «ОТП Банк», які відбулися 20 серпня 2014 року, єдиний акціонер банку - ВАТ ОТП Банк прийняв рішення задовольнити клопотання про відставку пана Андраша Бечеі (Andras Becsei) з посади члена Наглядової ради АТ «ОТП Банк» з 20 серпня.

Також акціонером було прийнято рішення призначити пана Петера Яноша Беше (Peter Janos Bese) на посаду члена Наглядової ради АТ «ОТП Банк» з 20 серпня 2014 року на термін до 16 квітня 2016 року.

Таким чином, оновлений склад Наглядової ради АТ «ОТП Банк» виглядає наступним чином: пан Іштван Хамец (Istvan Hamecz) - голова Наглядової ради АТ «ОТП Банк», і члени Наглядової ради АТ «ОТП Банк»: пані Агнеш Юліанна Куммер (Agnes Julianna Kummer), пан Адам Сентпетері (Adam Szentpeteri), пан Жолт Віланд (dr. Szolt Wieland), пан Петер Янош Беше (Peter Janos Bese).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація