UA

Призначено нового члена Наглядової ради АТ «ОТП Банк»

За результатами розгляду питань порядку денного позачергових Загальних зборів Акціонерів АТ «ОТП Банк», які відбулися 20 серпня 2014 року, єдиний акціонер банку - ВАТ ОТП Банк прийняв рішення задовольнити клопотання про відставку пана Андраша Бечеі (Andras Becsei) з посади члена Наглядової ради АТ «ОТП Банк» з 20 серпня.

Також акціонером було прийнято рішення призначити пана Петера Яноша Беше (Peter Janos Bese) на посаду члена Наглядової ради АТ «ОТП Банк» з 20 серпня 2014 року на термін до 16 квітня 2016 року.

Таким чином, оновлений склад Наглядової ради АТ «ОТП Банк» виглядає наступним чином: пан Іштван Хамец (Istvan Hamecz) - голова Наглядової ради АТ «ОТП Банк», і члени Наглядової ради АТ «ОТП Банк»: пані Агнеш Юліанна Куммер (Agnes Julianna Kummer), пан Адам Сентпетері (Adam Szentpeteri), пан Жолт Віланд (dr. Szolt Wieland), пан Петер Янош Беше (Peter Janos Bese).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація