UA

ОТП Банк: подальший розвиток на ринку споживчого кредитування

Постійно працюючи над розширенням своєї мережі споживчого кредитування і задоволенням потреб населення в кредитних коштах, у червні-липні цього року ОТП Банк розпочав співпрацю з такими великими торговельними мережами, як «Комфі» та «Ельдорадо».

Досягнуті партнерські угоди стали логічним продовженням успішної, проактивної роботи ОТП Банку на ринку споживчого кредитування. В цілому, за роки роботи в цьому сегменті ОТП Банку вдалося побудувати та розвинути ефективну модель кредитування, яка вигідно відрізняється найширшою географією покриття POS мережі в Україні, європейськими стандартами обслуговування клієнтів, лояльними умовами за кредитами і розширеною продуктовою лінійкою.

Крім того, ОТП Банк широко представлений на ринку інтернет-магазинів, постійно розробляє унікальні електронні сервіси обслуговування клієнтів. Кількість сайтів партнерів становить понад 300 ресурсів. Серед них - лідери ринку: bt.rozetka.ua, fotos.ua, allo.ua, sokol.ua, deshevshe.net.ua, foxmart.ua.

«ОТП Банк сьогодні є одним з небагатьох банків, який володіє ресурсами для продовження і розвитку своєї кредитної діяльності. У поточних економічних умовах і ситуації на банківському ринку працювати над розвитком кредитування (та й просто кредитувати!) може дозволити собі далеко не кожен банк. ОТП Банк же, завдяки своїй відмінній капітальній позиції та ефективній моделі бізнесу, має намір і надалі виступати фінансовим партнером для українських громадян з тим, щоб за допомогою наших кредитів клієнти могли здійснювати свої плани і покращувати якість життя», - зазначила Уляна Шинкаренко, заступник начальника Управління мережі продажів АТ «ОТП Банк».

Як свідчення знаку якості в цій діяльності, ОТП Банк два роки поспіль (2012 і 2013) перемагав у номінації «Споживчий кредит» з переможним статусом «Фаворит споживачів» за результатами щорічного Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні.

Нагадаємо, показник адекватності капіталу Н2 ОТП Банку на кінець другого кварталу 2014 року склав 14,13% за мінімальної вимоги 10%. Показник поточної ліквідності ОТП Банку на 1 липня 2014 року склав 86,31%, більш ніж у двічі перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація