UA

ОТП Банк фіксує збільшення числа корпоративних клієнтів і продовжує кредитування

За перше півріччя 2014 року ОТП Банку вдалося практично у двічі збільшити кількість нових клієнтів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Цьому сприяє надійність банку, європейське коріння, позитивна ділова репутація, а також привабливі тарифні рішення. Якщо говорити про цифри, то кількість нових юридичних осіб, які відкрили рахунки в ОТП Банку, перевищила 1,5 тис. клієнтів з початку поточного року, більша частина з яких - це компанії малого та середнього бізнесу.

Високий рівень довіри клієнтів до Банку призвів до зростання залишків коштів на рахунках клієнтів і зростання строкових депозитів. Тільки в сегменті малий і середній бізнес пасивна база з початку року приросла на 52%.

Більше того, навіть у найскладніших економічних умовах ОТП Банк не призупинив кредитування нових проектів, підписавши з початку року кредитних угод на суму близько одного мільярда гривень, з них більше 100 млн грн призначено підприємствам малого та середнього бізнесу, а це понад 100 нових позичальників по всій Україні. Продовжувати фінансування української економіки ОТП Банку дозволяє достатній рівень капіталу і висока ліквідність. Так, показник адекватності капіталу Н2 на кінець другого кварталу склав 14,13% за мінімальної вимоги 10%. Показник поточної ліквідності ОТП Банку на 1 липня 2014 року склав 86,31%, більш ніж у двічі перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

«У нинішніх непростих умовах ОТП Банк продовжує свою стратегічну діяльність з кредитування підприємств в усіх сегментах. Більше того, ми продовжуємо підтримувати наших існуючих позичальників на Сході. Багато клієнтів приходять до нас, зазнавши складнощів з кредитною підтримкою в інших банках. Звичайно, ми не зможемо самостійно закрити прогалину, що утворилася в банківському фінансуванні економіки, але намагаємося в міру своїх сил надавати фінансову підтримку сумлінним, благонадійним клієнтам», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація