UA

Наталія Лукаш визнана одним з кращих HR-директорів в Україні

Наталія Лукаш

За результатами рейтингу порталу Delo.ua, що традиційно складається комунікаційним хабом Ekonomika, Наталія Лукаш, начальник управління по роботі з персоналом АТ «ОТП Банк», увійшла до трійки кращих HR-директорів в Україні.

Переможці рейтингу визначалися за результатами голосування користувачів та експертів. Підсумковий бал кожного учасника формувався з трьох складових: 25% склали голоси, отримані в рамках онлайн голосування, 25% – дослідження медіа резонансу діяльності учасників і 50% – оцінка профільних експертів.

На думку експертів, за 7 років роботи в банку Наталії Лукаш вдалося розробити і впровадити стійку HR-модель, успіх якої полягає в гармонійному поєднанні простих рішень і кращих світових бізнес-практик. Аналітики високо оцінили простоту HR-процесів для керівників і співробітників, а також сприятливі умови для розвитку, як з точки зору продуктивності для компанії, так і з позиції професійного росту співробітників компанії зі штатом більше 6000 чоловік.

«Успіх будь-якої організації – це злагоджена співпраця команди. Мені пощастило бути частиною класного, молодого, ефективного колективу, який знає як робити успішний бізнес і завжди досягати результат. Саме завдяки команді ОТП ми змогли досягти тих результатів, які є зараз», - прокоментувала нагороду Наталія Лукаш, начальник управління по роботі з персоналом АТ «ОТП Банк».

Дана нагорода – вже не перше досягнення ОТП Банку в області управління персоналом. Нагадаємо, в 2013 році банк став бронзовим призером премії UKRAINIAN BANKER AWARDS в номінації Кращий роботодавець банківського ринку, а роком раніше банк отримав звання «Один з найбільш шанованих роботодавців» за підсумками дослідницького проекту Reputation Сapital і HeadHunter.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація