UA

ОТП Банк налагоджує роботу нової операційної системи

7 червня цього року АТ «ОТП Банк» розпочав фінальний етап впровадження нової операційної системи Oracle FLEXCUBE.

Складність технічного процесу повного переходу великої фінансової установи на нову операційну систему зумовила затримки проведення операцій клієнтів.

Водночас, ОТП Банк доклав усіх зусиль для виконання платіжних інструкцій клієнтів у найкоротші терміни.

Наразі можна сказати, що найкритичніший етап вже здолано. Фахівці ОТП Банку здійснюють постійний моніторинг працездатності всіх систем. Банк поступово стабілізує роботу з обслуговування клієнтів.

«Ми просимо вибачення у наших клієнтів за спричинені незручності. У ці дні спеціалісти банку практично цілодобово працюють задля якнайшвидшого налагодження функціональності системи. Безумовно, цей процес потребує певного часу. Ми сподіваємося, що після налагодження нова система за своєю функціональністю задовольнить наші очікування і потреби клієнтів», - відзначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Система Oracle FLEXCUBE, як універсальне рішення з автоматизації банківських операцій, успішно функціонує більше ніж в 125 країнах світу і задовольняє найактуальніші потреби корпоративного, роздрібного та інвестиційного банкінгу.

Дотримуючись принципів прозорого і відповідального ведення бізнесу, ОТП Банк буде і надалі інформувати клієнтів щодо поточного статусу роботи банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація