UA

ОТП Банк пропонує своїм мобілізованим позичальникам різні варіанти «кредитних канікул»

ОТП Банк розробив та впровадив різні варіанти «кредитних канікул» для своїх клієнтів, мобілізованих на службу в Збройних Силах України.

Зокрема, мобілізованим позичальникам можуть пропонуватися такі варіанти зменшення кредитного навантаження: призупинення нарахування відсотків і комісії строком на 3 місяці; відстрочка погашення тіла на 3 місяці; відміна прострочених відсотків, комісії та штрафу з дати платежу, що передує даті мобілізації.

«Ми прийняли таке рішення, тому що ОТП Банк завжди був і залишається компанією, прихильною принципам соціально відповідального ведення бізнесу. І кредитні канікули для мобілізованих - це лише окремий прояв цього. У плані врегулювання кредитної заборгованості клієнтів, ОТП Банк завжди прагнув знайти взаємно прийнятний консенсус та індивідуальний підхід. Для цього у нас вже давно розроблені й успішно застосовуються різні варіанти реструктуризації», - зазначив Тарас Проць, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Для отримання можливості «кредитних канікул» позичальникові ОТП Банку достатньо звернутися в банк із заявою, надавши документ про призов до армії.

Крім того, з моменту повернення клієнта з мобілізації ОТП Банк пропонує різні індивідуальні методи реструктуризації для подальшого успішного погашення кредитної заборгованості. Зокрема, на підставі заяви клієнта банк може прийняти рішення про реструктуризацію з відміною відсотків, комісій на 3-6 місяців або про пролонгацію кредиту (тобто за рахунок терміну зменшити платіж).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація