UA

ОТП Банк пропонує своїм мобілізованим позичальникам різні варіанти «кредитних канікул»

ОТП Банк розробив та впровадив різні варіанти «кредитних канікул» для своїх клієнтів, мобілізованих на службу в Збройних Силах України.

Зокрема, мобілізованим позичальникам можуть пропонуватися такі варіанти зменшення кредитного навантаження: призупинення нарахування відсотків і комісії строком на 3 місяці; відстрочка погашення тіла на 3 місяці; відміна прострочених відсотків, комісії та штрафу з дати платежу, що передує даті мобілізації.

«Ми прийняли таке рішення, тому що ОТП Банк завжди був і залишається компанією, прихильною принципам соціально відповідального ведення бізнесу. І кредитні канікули для мобілізованих - це лише окремий прояв цього. У плані врегулювання кредитної заборгованості клієнтів, ОТП Банк завжди прагнув знайти взаємно прийнятний консенсус та індивідуальний підхід. Для цього у нас вже давно розроблені й успішно застосовуються різні варіанти реструктуризації», - зазначив Тарас Проць, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Для отримання можливості «кредитних канікул» позичальникові ОТП Банку достатньо звернутися в банк із заявою, надавши документ про призов до армії.

Крім того, з моменту повернення клієнта з мобілізації ОТП Банк пропонує різні індивідуальні методи реструктуризації для подальшого успішного погашення кредитної заборгованості. Зокрема, на підставі заяви клієнта банк може прийняти рішення про реструктуризацію з відміною відсотків, комісій на 3-6 місяців або про пролонгацію кредиту (тобто за рахунок терміну зменшити платіж).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація