UA

В ОТП Банку призначений член правління, відповідальний за управління ризиками

З 5 червня 2014 року Членом Правління, відповідальним за діяльність бізнес-лінії «Управління ризиками» АТ «ОТП Банк», призначений Тарас Олегович Проць. Також, відповідно до рішення Наглядової ради, Голова Правління пан Тамаш Хак-Ковач буде суміщати свою нинішню позицію з управлінням підрозділом «Фінанси і казначейство».

Тарас Олегович Проць з 6 листопада 2012 року і донині обіймав посаду Члена Правління і Фінансового Директора ОТП Банку, продемонструвавши високий рівень професіоналізму та вміння вирішення найскладніших завдань. Ці ж професійні якості пана Проця зараз стають більш затребуваними банком саме у сфері управління ризиками, враховуючи складну ситуацію на фінансовому ринку України та в країні в цілому.

Як зазначив Голова Правління ОТП Банку Тамаш Хак-Ковач, «Тарас володіє великим досвідом і професійною «хваткою» у сфері управління ризиками. У поточній ринковій ситуації тверда рука в ризиках набагато важливіша для нас, ніж хороший фінансовий директор».

У свою чергу, Тарас Олегович так прокоментував своє призначення: «Як професійний банкір я розумію, що саме ефективне управління ризиками стає запорукою стабільної роботи банку. Тому я без вагань прийняв пропозицію очолити бізнес-лінію «Управління ризиками», усвідомлюючи, що на цій посаді я зможу бути більш корисним банку. Крім того, досвід і кваліфікація всіх співробітників цього підрозділу зміцнюють мою впевненість в успішному вирішенні всіх поставлених завдань».

Біографічна довідка:

Тарас Олегович Проць у 2000 році закінчив Міжнародний християнський університет (м. Київ), отримавши диплом бакалавра бізнес-адміністрування з відзнакою. А також отримав ступінь магістра за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» в Європейському Університеті (Київ).

Має більш ніж 13-річний досвід роботи у фінансовій сфері. Свою професійну діяльність розпочав у 2000 році в UniCredit Group (2000-2007 рр.), у 2007-2009 роках працював у компанії Deloitte & Touche. До ОТП Банку пан Проць перейшов з Банку Форум (група Commerzbank), де він обіймав посаду Члена Правління, відповідального за управління фінансами.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація