UA

OTP Bank скасовує штрафні санкції у проблемних регіонах

З огляду на обставини, що склалися у регіонах АР Крим та Сходу країни, та реалізуючи постійний клієнтоорієнтований підхід, ОТП Банк скасовує нараховану пеню та штрафи, а також призупиняє нарахування пені та штрафів за діючими кредитними угодами позичальників-фізичних осіб АР Крим та міста Севастополь, міст Краматорськ, Слов'янськ та Маріуполь.

Таким чином, з 1.06.2014 року призупиняється нарахування штрафів за споживчими кредитами громадян, які оформлені у містах Краматорськ, Слов'янськ та Маріуполь. Також для клієнтів вищезазначених відділень скасовується пеня за заставними кредитами, що була нарахована, починаючи з 1.04.2014 року, та вся пеня за беззаставними, готівковим  та товарними кредитами.

Позичальники-фізичні особи на території Криму та міста Севастополь повністю звільняються від сплати штрафних санкцій на період дії Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» або до прийняття окремого рішення керівництвом АТ «ОТП Банк».

«За тривалий час роботи на українському ринку ми пройшли чимало переламних моментів, у які банк мав діяти і реагувати на потреби клієнтів часом у нестандартний спосіб, навіть несучи збитки. І сьогодні ми практично відмовляємося від комерційної виручки, керуючись принципами соціальної відповідальності і раціонального бізнесу. Водночас, роблячи такий крок назустріч нашим клієнтам, ми сподіваємось на відповідальну поведінку і виконання зобов‘язань з їхнього боку. Адже цей процес просто не може бути одностороннім, враховуючи, що до нього залучені ще і клієнти-вкладники, яким ОТП Банк і сьогодні справно виплачує депозити і відсотки за ними», - говорить Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

За детальнішою інформацією можна звертатися до Інформаційного центру АТ «ОТП Банк»: 044 490 0 500 (у Києві).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація