UA

ОТП Банк увійшов у ТОП-5 найбільш стійких банків країни

Портал «Мінфін» підбив підсумки Рейтингу стійкості банків за перший квартал 2014 року. Так, за результатами щоквартальної оцінки діяльності банків АТ «ОТП Банк» посів 5-е місце серед 55 фінустанов країни, включених до рейтингу.

Банки оцінювалися за 5-бальною шкалою залежно від показників, що характеризують їх стресостійкість та лояльність вкладників. В оцінці враховувалися якість активів, ліквідність, можливість зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутація та інші параметри. У рейтингу використовувалися дані офіційної звітності банків станом на 1 квітня 2014 року. При складанні середньої експертної оцінки враховувалися думки аналітиків інвестиційної компанії Dragon Capital, рейтингових агентств «Експерт-Рейтинг», «Кредит-рейтинг», IBI-Rating, а також аналітичної групи Da Vinci AG.

«ОТП Банк заслужено отримав одну з найвищих оцінок за позицією «лояльність вкладників», оскільки банк орієнтований на побудову довгострокових взаємин з клієнтами банку і надання високої якості обслуговування. Це дозволяє нам утримувати одну з найстабільніших баз клієнтів, які забезпечують великі залишки на поточних рахунках і депозити в банку на дуже конкурентних умовах. Перші 4 місяці 2014 року це відмінно продемонстрували: вклади фізичних осіб у національній валюті в ОТП Банку зросли на 14%, в той час як, за статистикою НБУ, по банківській системі цей показник склав падіння на 13%. З Топ-30 банків (за активами) за січень-квітень 2014 року приріст вкладів фізичних осіб у національній валюті показали лише 3 банки (в сумі 182 млн грн), при цьому обсяг вкладів фізичних осіб у гривні в ОТП Банку збільшився на 179 млн грн, забезпечивши 98% приросту вибірки банків. Показник місячного приросту вкладів фізичних осіб в ОТП Банку за травень 2014 року наближається до 300 млн грн», - зазначив Тарас Проць, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Детальніше з рейтингом можна ознайомитися на сайті джерела.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація