UA

ОТП Банк забезпечив 98% приросту депозитів фізичних осіб в національній валюті по системі

За 4 місяці 2014 року пасиви фізичних осіб в національній валюті АТ «ОТП Банк» виросли на 14%, у той час коли, за статистикою НБУ, по банківській системі цей показник склав падіння на 13%.

Із Топ-30 банків (за активами) за січень-квітень 2014 року приріст пасивів у національній валюті показали тільки 3 банки (в сумі 182 млн грн), при цьому обсяг депозитів фізичних осіб у гривні в ОТП Банку збільшився на 179 млн грн, забезпечивши 98% приросту по системі.

«Зазначені показники, які характеризують ОТП Банк як лідера роздрібного депозитного ринку, є тим більше знаковими, враховуючи, що ОТП Банк завжди пропонував досить помірні ставки за депозитами. Це ще раз доводить той факт, що у цей турбулентний період основні переваги, які надає ОТП Банк, - надійність, безпечність і якість сервісу – стали пріоритетними критеріями при виборі банку для вкладників», - прокоментував динаміку депозитного портфеля Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, за підсумками роботи у квітні 2014 року депозити фізичних осіб у національній валюті в ОТП Банку збільшилися на 287 млн грн або на 14%, що є дуже високим показником, враховуючи динаміку депозитного ринку в Україні. Загальна сума залучених ОТП Банком у квітні нових строкових депозитів і ощадних рахунків у національній валюті перевищила 610 млн грн.

Крім того, високий рівень довіри до ОТП Банку знайшов відображення і у перемозі банку у II Міжнародному конкурсі «Банк, якому довіряють - 2014» у номінації «Найбільш надійний та стійкий банк» за версією спеціалізованого видання «Банкір».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація