UA

ОТП Банк забезпечив 98% приросту депозитів фізичних осіб в національній валюті по системі

За 4 місяці 2014 року пасиви фізичних осіб в національній валюті АТ «ОТП Банк» виросли на 14%, у той час коли, за статистикою НБУ, по банківській системі цей показник склав падіння на 13%.

Із Топ-30 банків (за активами) за січень-квітень 2014 року приріст пасивів у національній валюті показали тільки 3 банки (в сумі 182 млн грн), при цьому обсяг депозитів фізичних осіб у гривні в ОТП Банку збільшився на 179 млн грн, забезпечивши 98% приросту по системі.

«Зазначені показники, які характеризують ОТП Банк як лідера роздрібного депозитного ринку, є тим більше знаковими, враховуючи, що ОТП Банк завжди пропонував досить помірні ставки за депозитами. Це ще раз доводить той факт, що у цей турбулентний період основні переваги, які надає ОТП Банк, - надійність, безпечність і якість сервісу – стали пріоритетними критеріями при виборі банку для вкладників», - прокоментував динаміку депозитного портфеля Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, за підсумками роботи у квітні 2014 року депозити фізичних осіб у національній валюті в ОТП Банку збільшилися на 287 млн грн або на 14%, що є дуже високим показником, враховуючи динаміку депозитного ринку в Україні. Загальна сума залучених ОТП Банком у квітні нових строкових депозитів і ощадних рахунків у національній валюті перевищила 610 млн грн.

Крім того, високий рівень довіри до ОТП Банку знайшов відображення і у перемозі банку у II Міжнародному конкурсі «Банк, якому довіряють - 2014» у номінації «Найбільш надійний та стійкий банк» за версією спеціалізованого видання «Банкір».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація