UA

ОТП Банк у квітні нарахував понад 37,9 млн грн відсоткової винагороди за депозитами населення

За квітень 2014 року ОТП Банк виплатив понад 37,9 млн грн процентної винагороди за депозитами клієнтів-фізичних осіб. Із них майже 24 млн грн ОТП Банк виплатив за депозитами населення у національній валюті. За валютними депозитами Банком було нараховано відсотків на суми 871 тис. дол. США, 238 тис. євро та 21 тис. швейцарських франків.

«Ми можемо пишатися тим, що у сьогоднішні часи загального занепокоєння ОТП Банк виступив для своїх клієнтів своєрідним «острівцем стабільності». Просто стабільно і безперебійно працюючи, виконуючи всі свої зобов‘язання і не затримуючи платежі, ОТП Банк створює для своїх клієнтів такі актуальні сьогодні умови надійного збереження заощаджень і фінансового добробуту. Приріст нашого депозитного портфеля у квітні засвідчив, що наші вкладники належно оцінили переваги обслуговування в ОТП Банку», – акцентував Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Загалом, за підсумками роботи у квітні 2014 року депозити фізичних осіб у національній валюті в ОТП Банку збільшилися на 287 млн грн або на 14%, що є дуже високим показником, враховуючи динаміку депозитного ринку в Україні. Загальна сума залучених ОТП Банком у квітні нових  строкових депозитів і ощадних рахунків у національній валюті перевищила 610 млн грн.

На сьогодні в ОТП Банку діють спеціальні депозитні пропозиції: Депозит «Весняний подарунок» під 20% річних у гривні та Акційний вклад з вільним зняттям та поповненням «Доступні гроші» під 15% річних.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.