UA

Тамаш Хак-Ковач визнаний одним з кращих банкірів в Україні

За підсумками щорічного «Фінансового рейтингу», який вже в 16-ий раз складається газетою «Бізнес», Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», став третім у номінації «Банкір року».

На думку експертів, Тамаш Хак-Ковач, який очолив ОТП Банк навесні 2012 року, менш ніж за два роки вивів фінустанову в лідери ринку споживчого кредитування: за минулий рік портфель кредитів, виданих банком населенню в гривнях, збільшився вдвічі – до 3,3 млрд грн. При цьому банк зумів створити запас міцності, який став дуже у нагоді банку на початку 2014 року.

Переможці в номінації «Банкір року» традиційно визначалися шляхом загального голосування читачів газети «Бізнес» та учасників фінансових ринків за допомогою анкет, опублікованих на сторінках «Бізнесу», а також спеціальної форми для голосування на сайті видання.

«Я впевнений, що оцінка менеджера ґрунтується на результатах роботи керованої ним компанії. ОТП Банк зібрав у своєму кадровому складі еліту банківського ринку. А, плюс до цього, чітко поставлені цілі і налагоджені процеси дозволили нам перевиконати плани у 2013 році і безперебійно працювати в нинішніх складних умовах», - прокоментував нагороду Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Участь у рейтингу також взяла КУА «ОТП Капітал», що входить до ОТП Груп в Україні, удостоївшись срібної нагороди в номінації «Найпрофесійніша фондова компанія». Експерти відзначили, що, одна з найбільших компаній з управління активами в Україні, ОТП Капітал регулярно пропонує своїм клієнтам продукти, що представляють альтернативу традиційними банківськими депозитами, а також технології, що допомагають захиститися від курсових коливань на валютному ринку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація