UA

Тамаш Хак-Ковач визнаний одним з кращих банкірів в Україні

За підсумками щорічного «Фінансового рейтингу», який вже в 16-ий раз складається газетою «Бізнес», Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», став третім у номінації «Банкір року».

На думку експертів, Тамаш Хак-Ковач, який очолив ОТП Банк навесні 2012 року, менш ніж за два роки вивів фінустанову в лідери ринку споживчого кредитування: за минулий рік портфель кредитів, виданих банком населенню в гривнях, збільшився вдвічі – до 3,3 млрд грн. При цьому банк зумів створити запас міцності, який став дуже у нагоді банку на початку 2014 року.

Переможці в номінації «Банкір року» традиційно визначалися шляхом загального голосування читачів газети «Бізнес» та учасників фінансових ринків за допомогою анкет, опублікованих на сторінках «Бізнесу», а також спеціальної форми для голосування на сайті видання.

«Я впевнений, що оцінка менеджера ґрунтується на результатах роботи керованої ним компанії. ОТП Банк зібрав у своєму кадровому складі еліту банківського ринку. А, плюс до цього, чітко поставлені цілі і налагоджені процеси дозволили нам перевиконати плани у 2013 році і безперебійно працювати в нинішніх складних умовах», - прокоментував нагороду Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк».

Участь у рейтингу також взяла КУА «ОТП Капітал», що входить до ОТП Груп в Україні, удостоївшись срібної нагороди в номінації «Найпрофесійніша фондова компанія». Експерти відзначили, що, одна з найбільших компаній з управління активами в Україні, ОТП Капітал регулярно пропонує своїм клієнтам продукти, що представляють альтернативу традиційними банківськими депозитами, а також технології, що допомагають захиститися від курсових коливань на валютному ринку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація