UA

Компанія «ОТП Лізинг» запустила ексклюзивну програму фінансування агротехніки New Holland

Компанія «ОТП Лізинг» спільно з CNHi розробили програму фінансування сільськогосподарської техніки New Holland на ексклюзивних умовах – від 0,1% річних.

Агротехніка New Holland доступна за новими спеціальними умовами у офіційних дилерів New Holland по всій Україні:

  • від 0,1 % річних при доларовому фінансуванні, від 11,93 % - при гривневому;
  • авансовий внесок від 30%;

Завдяки спільній програмі клієнти зможуть придбати в лізинг техніку та обладнання на термін від 1 до 5 років, оскільки лізинг - це один з найпростіших способів збільшити і оновити парк техніки при мінімальних витратах.

На сьогоднішній день спеціальні програми фінансування від імпортера техніки разом з лізинговою компанією роблять покупку останньої більш зручною і вигідною.

Вищезазначені умови діють на широкий спектр моделей тракторів, комбайнів, жаток та причіпної техніки. На моделі, не зазначені у переліку, діють стандартні умови фінансування: від 10,5% річних USD*, від 21% UAH, термін 1-5 років, авансовий внесок від 30%.

Клієнтам гарантуються швидкість і лояльність з боку лізингової компанії у прийнятті рішень (спрощенні процедури для агропідприємств) і вибір зручної схеми погашення (можливе складання сезонного графіку платежів).

Більш детальну інформацію щодо умов фінансування готовий надати відділ корпоративних продажів «ОТП Лізинг» за телефоном (044) 596-40-60. Для отримання детальної інформації про техніку звертайтеся до офіційних дилерів New Holland.

* - При валютному фінансуванні всі платежі здійснюються у гривнях з прив'язкою до курсу долар.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на березень 2014 розмір лізингового портфеля компанії складає понад 2 млрд. гривень, і компанія входить до трійки лідерів ринку лізингу України. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування та консультаційна підтримка.

Компанія CNH Industrial утворилась внаслідок злиття компаній Fiat Industrial S.p.A. та CNH Global N.V. у 2013 році. Саме CNH Industrial об’єднує цілу низку всесвітньовідомих брендів, серед яких бренд NEW HOLLAND AGRICULTURE займає провідне місце. CNH Industrial – це багатовікова історія визначних досягнень та значного розвитку новітніх технологій, які компанія представляє на світовому ринку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація