UA

ОТП Банк – надійний банк, який не потребує рефінансування НБУ. Скільки таких в Україні?

Незважаючи на критично складні часи для банківської системи та всієї країни, АТ «ОТП Банк», один із небагатьох, продовжує стабільну роботу, долаючи труднощі виключно власними силами, володіючи достатнім капіталом і ліквідністю і не звертаючись за фінансовою допомогою від регулятора.

Банківська система України зіткнулася з черговою кризою, безперебійно працювати в умовах якої виходить далеко не у всіх банків. ОТП Банк, що належить до східноєвропейської групи OTP Group, - один із небагатьох банків, який не скорочує активних операцій, не вводить жодних додаткових обмежень, не затримує платежів і не звертається за рефінансуванням нацбанку.

«Як було опубліковано нещодавно у ЗМІ, всього чотири банки з найбільших (всі чотири, як і ОТП Банк, банки з іноземним капіталом) не отримували рефінансування НБУ. Це стало ще одним підтвердженням того факту, що ОТП Банк на сьогодні є одним із лідерів за показниками достатності капіталу і ліквідності. А наша приналежність до сильної європейської фінансової групи ще більше зміцнює наші позиції», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, станом на 01.01.2014 р., ОТП Банк за рівнем капіталізації займає 7 місце серед провідних фінансових установ країни. У ОТП Банку показник адекватності капіталу більш ніж у двічі перевищує встановлений НБУ норматив 10%. Показник поточної ліквідності у ОТП Банку складає 63,99%, більш ніж у 1,5 разів перевищуючи норматив НБУ (не нижче 40%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація