UA

У березні ОТП Банк збільшив загальний гривневий депозитний портфель на 364 млн грн

За підсумками роботи у березні 2014 року загальний гривневий депозитний портфель ОТП Банку збільшився на 364 млн грн. Приріст депозитів фізичних осіб у гривні склав 6,3%. Загальна сума нових депозитів фізичних осіб у національній валюті, залучених за місяць, склала 373 млн грн.

«Ми називаємо цей турбулентний, непростий період, який переживає наша країна і банківська система, «лакмусовим». Оскільки він чітко показав запас міцності фінансових установ, ліквідність, надійність, рівень ризик-менеджменту. І саме ці показники, які в ОТП Банку завжди були на висоті, забезпечують довіру наших вкладників. Нашими брендовими перевагами завжди були стабільність, виваженість та європейський сервіс. Сьогодні вони особливо цінуються клієнтами», - акцентував Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Незважаючи на деякий відтік валютних депозитів фізичних осіб, характерний для всієї банківської системи в цей період, ОТП Банку вдалося зберегти загальний депозитний портфель практично на тому ж рівні саме завдяки заслуженій у вкладників довірі. ОТП Банк володіє достатньою ліквідністю і капіталізацією для забезпечення стабільної роботи банку, продовжуючи виконувати зобов'язання за вкладами і платіжні доручення клієнтів, видавати готівку в банкоматах і касах без обмежень, кредитувати населення і підприємства країни.

Нагадаємо, на сьогодні в ОТП Банку діють спеціальні депозитні пропозиції: Депозит «Весняний подарунок» під 20% річних у гривні та Акційний вклад з вільним зняттям та поповненням «Доступні гроші» під 15% річних. За лютий 2014 ОТП Банк виплатив понад 30,1 млн грн відсоткової винагороди за депозитами клієнтів-фізичних осіб.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація