UA

У березні ОТП Банк збільшив загальний гривневий депозитний портфель на 364 млн грн

За підсумками роботи у березні 2014 року загальний гривневий депозитний портфель ОТП Банку збільшився на 364 млн грн. Приріст депозитів фізичних осіб у гривні склав 6,3%. Загальна сума нових депозитів фізичних осіб у національній валюті, залучених за місяць, склала 373 млн грн.

«Ми називаємо цей турбулентний, непростий період, який переживає наша країна і банківська система, «лакмусовим». Оскільки він чітко показав запас міцності фінансових установ, ліквідність, надійність, рівень ризик-менеджменту. І саме ці показники, які в ОТП Банку завжди були на висоті, забезпечують довіру наших вкладників. Нашими брендовими перевагами завжди були стабільність, виваженість та європейський сервіс. Сьогодні вони особливо цінуються клієнтами», - акцентував Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Незважаючи на деякий відтік валютних депозитів фізичних осіб, характерний для всієї банківської системи в цей період, ОТП Банку вдалося зберегти загальний депозитний портфель практично на тому ж рівні саме завдяки заслуженій у вкладників довірі. ОТП Банк володіє достатньою ліквідністю і капіталізацією для забезпечення стабільної роботи банку, продовжуючи виконувати зобов'язання за вкладами і платіжні доручення клієнтів, видавати готівку в банкоматах і касах без обмежень, кредитувати населення і підприємства країни.

Нагадаємо, на сьогодні в ОТП Банку діють спеціальні депозитні пропозиції: Депозит «Весняний подарунок» під 20% річних у гривні та Акційний вклад з вільним зняттям та поповненням «Доступні гроші» під 15% річних. За лютий 2014 ОТП Банк виплатив понад 30,1 млн грн відсоткової винагороди за депозитами клієнтів-фізичних осіб.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація