UA

Найкращі корпоративні банкіри – в ОТП Банку!

Опублікований нещодавно видавничим домом «Комерсант-Україна» щорічний рейтинг «50 провідних банків України»підтвердив сильні позиції ОТП Банку у сегменті обслуговування корпоративних клієнтів.

Так, член Правління ОТП Банку Алла Василівна Бініашвілі, яка очолює корпоративний бізнес, була високо поцінована колегами і експертами, посівши 4-е місце серед Кращих корпоративних банкірів за результатами рейтингу, а ОТП Банк загалом посів 9-те місце серед 50 провідних фінансових установ країни.

«Для мене цей рейтинг має цінність виключно в якості ще одного підтвердження професійності і успішності моєї команди – корпоративної бізнес-лінії ОТП Банку. Адже мої колеги щодня доводять свою відданість справі, розробляючи нові продукти і послуги, знаходячи шляхи задоволення потреб клієнтів і розвитку корпоративного банкінгу країни в цілому», - прокоментувала пані Бініашвілі.

На підтвердження ефективної роботи очолюваної Аллою Василівною бізнес-лінії, ОТП Банк посів високу 6-ту позицію в номінації «Обслуговування юридичних осіб» зазначеного рейтингу. При розрахунку рейтингу за цією номінацією використовувалися такі критерії: середньозважена відсоткова ставка на залишок на поточному рахунку, вартість і час відкриття поточного рахунку, вартість обслуговування у системі «клієнт-банк», кількість відкритих рахунків юридичних осіб і співвідношення операційних співробітників до кількості відкритих рахунків та ін.

Експерти відзначили, що банки-лідери цієї номінації, включаючи OTP Bank, пропонують своїм корпоративним клієнтам «пакетне» обслуговування з максимальним урахуванням потреб певних категорій клієнтів. Ще однією перевагою ОТП Банку є розвинений сервісний перелік за напрямком Cash Management, у якому, серед іншого, є можливість застосування групової порогової відсоткової ставки на залишки на рахунках групи компаній, сервіси Standing Order (регулярні платежі), Zero Balancing (переказ коштів з рахунків дочірніх компаній на основний рахунок організації за обраним графіком), Notional Pooling (віртуальний  переказ коштів) тощо.

Загалом, ОТП Банк послідовно ставить собі за мету розвиток обслуговування корпоративних клієнтів і підтримку національних підприємств і економіки країни в цілому. Серед корпоративних клієнтів ОТП Банку – лідери своїх галузей, провідні компанії АПК, харчової і переробної промисловості, галузей мобільного зв‘язку та інтернет-послуг, страхового бізнесу та роздрібної торгівлі тощо. У 2013 році ОТП Банк увійшов до п‘ятірки найбільших кредиторів агропромислового комплексу України.

Детальніше про діяльність і пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація