UA

Найкращі корпоративні банкіри – в ОТП Банку!

Опублікований нещодавно видавничим домом «Комерсант-Україна» щорічний рейтинг «50 провідних банків України»підтвердив сильні позиції ОТП Банку у сегменті обслуговування корпоративних клієнтів.

Так, член Правління ОТП Банку Алла Василівна Бініашвілі, яка очолює корпоративний бізнес, була високо поцінована колегами і експертами, посівши 4-е місце серед Кращих корпоративних банкірів за результатами рейтингу, а ОТП Банк загалом посів 9-те місце серед 50 провідних фінансових установ країни.

«Для мене цей рейтинг має цінність виключно в якості ще одного підтвердження професійності і успішності моєї команди – корпоративної бізнес-лінії ОТП Банку. Адже мої колеги щодня доводять свою відданість справі, розробляючи нові продукти і послуги, знаходячи шляхи задоволення потреб клієнтів і розвитку корпоративного банкінгу країни в цілому», - прокоментувала пані Бініашвілі.

На підтвердження ефективної роботи очолюваної Аллою Василівною бізнес-лінії, ОТП Банк посів високу 6-ту позицію в номінації «Обслуговування юридичних осіб» зазначеного рейтингу. При розрахунку рейтингу за цією номінацією використовувалися такі критерії: середньозважена відсоткова ставка на залишок на поточному рахунку, вартість і час відкриття поточного рахунку, вартість обслуговування у системі «клієнт-банк», кількість відкритих рахунків юридичних осіб і співвідношення операційних співробітників до кількості відкритих рахунків та ін.

Експерти відзначили, що банки-лідери цієї номінації, включаючи OTP Bank, пропонують своїм корпоративним клієнтам «пакетне» обслуговування з максимальним урахуванням потреб певних категорій клієнтів. Ще однією перевагою ОТП Банку є розвинений сервісний перелік за напрямком Cash Management, у якому, серед іншого, є можливість застосування групової порогової відсоткової ставки на залишки на рахунках групи компаній, сервіси Standing Order (регулярні платежі), Zero Balancing (переказ коштів з рахунків дочірніх компаній на основний рахунок організації за обраним графіком), Notional Pooling (віртуальний  переказ коштів) тощо.

Загалом, ОТП Банк послідовно ставить собі за мету розвиток обслуговування корпоративних клієнтів і підтримку національних підприємств і економіки країни в цілому. Серед корпоративних клієнтів ОТП Банку – лідери своїх галузей, провідні компанії АПК, харчової і переробної промисловості, галузей мобільного зв‘язку та інтернет-послуг, страхового бізнесу та роздрібної торгівлі тощо. У 2013 році ОТП Банк увійшов до п‘ятірки найбільших кредиторів агропромислового комплексу України.

Детальніше про діяльність і пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація