UA

Лілія Лазепко (ОТП Банк) визнана кращим керівником банківської операційної сфери в Україні

Лілія Олегівна Лазепко, член правління, яка очолює операційну діяльність і ІТ ОТП Банку, визнана кращим керівником банківської операційної сфери в Україні за рейтингом Комерсанта.

Нагадаємо, нещодавно видавничий дім «Комерсант-Україна» спільно з компанією «Фінансовий клуб» опублікував третій і останній (на базі Комерсанту) комплексний щорічний рейтинг «50 провідних банків України». За результатами рейтингу, АТ «ОТП Банк» посів 9-те місце серед 50 провідних фінансових установ країни, продемонструвавши сильні і лідируючі позиції у низці ключових номінацій.

Лілія Лазепко названа «Кращим операційним директором банку» в Україні і обрана з-поміж 15 інших претендентів на це звання на основі голосування представників банків, які брали участь в анкетуванні дослідження «50 провідних банків України».

На запитання, у чому полягає її формула успіху, Лілія Олегівна відповіла: «Як на мене, містичних «формул успіху» не існує. Є щоденний труд. Є чітко поставлені цілі і маршрут до їх досягнення. Є підтримка команди і розуміння кожним співробітником своєї задачі і значимості. Саме тому я хочу розділити зазначену перемогу в рейтингу з усіма співробітниками ОТП Банку, які щоденно беруть на себе відповідальність і реалізують найскладніші проекти».

Серед операційних проектів, реалізованих в ОТП Банку в 2013 році, можна відзначити модернізацію системи клієнт-банк iFobs, розвиток сервісів споживчого кредитування, забезпечення роботи бізнес-підрозділів за допомогою MS Lync, автоматизацію узгодження розпорядчо-регулятивних документів, супроводу карткових заявок, впровадження системи автоматичної маршрутизації платежів між системами банку OTP Payment Router та інші.

Основне завдання ІТ ОТП Банку в цьому році – завершення впровадження основної операційної системи і фронт-системи, які покликані значно автоматизувати, прискорити і підвищити точність трансакцій. Крім того, на 2014 рік заплановано подальший розвиток системи дистанційного банкінгу OTP Smart – забезпечення доступу до фінансових послуг Банку через зручний інтерфейс власникам мобільних телефонів і планшетів (на базі операційних систем iOS, Android) та розширення переліку доступних онлайн послуг і продуктів, а також багато інших проектів, що підвищують якість і зручність послуг банку.

Детальніше про діяльність і пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація