UA

ОТП Банк увійшов до десятки кращих банків країни за версією видання «Комерсант – Україна»

Видавничий дім «Комерсант-Україна» спільно з компанією «Фінансовий клуб» опублікував третій і останній (на базі Комерсанту) комплексний щорічний рейтинг «50 провідних банків України». За результатами рейтингу, АТ «ОТП Банк» посів 9-те місце серед 50 провідних фінансових установ країни, продемонструвавши сильні і лідируючі позиції у низці ключових номінацій.

Так, підвищити свій рейтинговий статус (ОТП Банк займав 15-у сходинку в торішньому аналогічному рейтингу), ОТП Банку вдалося завдяки активній роботі за збалансованою бізнес-моделлю, яка знайшла відображення у високих позиціях за такими номінаціями, як «Кредит готівкою» (4 місце), «Карткові кредити» (8 місце), «Private Banking» (5 місце), «Зарплатні проекти» (6 місце) і «Обслуговування юридичних осіб» (6 місце).

Крім того, бізнес -леді ОТП Банку – Лілія Лазепко (член правління, яка очолює операційну діяльність та ІТ) і Алла Бініашвілі (член правління, яка очолює корпоративний бізнес) - були особливо високо оцінені експертами та колегами. Пані Лазепко визнана Кращим операційним директором банку, а пані Бініашвілі посіла 4-е місце серед Кращих корпоративних банкірів.

«На мій погляд, такі професійні рейтинги і дослідження слугують дуже корисним інструментом для досліджуваних банків у плані оцінки ефективності діяльності та актуальності обраної стратегії. Даний рейтинг став ще одним свідченням того, що прийнята нами стратегія «Захищати, Рости, Експериментувати» довела свою ефективність і залишається більш ніж актуальною і сьогодні. Ми успішно відстоюємо наші сильні позиції в корпоративному бізнесі, продовжуємо рости в пріоритетних сегментах ринку і розробляємо актуальні продукти та пропозиції для різних сегментів клієнтів», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, останнім часом ОТП Банк був також високо поцінований у низці інших рейтингів: 4-е місце в Рейтингу «20 найефективніших банків України» за версією журналу Forbes, звання Фаворита Успіху 2013 в номінації «Споживчий кредит» на думку споживачів, топ-5 роздрібного кредитування за версією видання «Капітал» та інші нагороди.

Детальніше про діяльність і пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація