UA

ОТП Банк увійшов до десятки кращих банків країни за версією видання «Комерсант – Україна»

Видавничий дім «Комерсант-Україна» спільно з компанією «Фінансовий клуб» опублікував третій і останній (на базі Комерсанту) комплексний щорічний рейтинг «50 провідних банків України». За результатами рейтингу, АТ «ОТП Банк» посів 9-те місце серед 50 провідних фінансових установ країни, продемонструвавши сильні і лідируючі позиції у низці ключових номінацій.

Так, підвищити свій рейтинговий статус (ОТП Банк займав 15-у сходинку в торішньому аналогічному рейтингу), ОТП Банку вдалося завдяки активній роботі за збалансованою бізнес-моделлю, яка знайшла відображення у високих позиціях за такими номінаціями, як «Кредит готівкою» (4 місце), «Карткові кредити» (8 місце), «Private Banking» (5 місце), «Зарплатні проекти» (6 місце) і «Обслуговування юридичних осіб» (6 місце).

Крім того, бізнес -леді ОТП Банку – Лілія Лазепко (член правління, яка очолює операційну діяльність та ІТ) і Алла Бініашвілі (член правління, яка очолює корпоративний бізнес) - були особливо високо оцінені експертами та колегами. Пані Лазепко визнана Кращим операційним директором банку, а пані Бініашвілі посіла 4-е місце серед Кращих корпоративних банкірів.

«На мій погляд, такі професійні рейтинги і дослідження слугують дуже корисним інструментом для досліджуваних банків у плані оцінки ефективності діяльності та актуальності обраної стратегії. Даний рейтинг став ще одним свідченням того, що прийнята нами стратегія «Захищати, Рости, Експериментувати» довела свою ефективність і залишається більш ніж актуальною і сьогодні. Ми успішно відстоюємо наші сильні позиції в корпоративному бізнесі, продовжуємо рости в пріоритетних сегментах ринку і розробляємо актуальні продукти та пропозиції для різних сегментів клієнтів», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, останнім часом ОТП Банк був також високо поцінований у низці інших рейтингів: 4-е місце в Рейтингу «20 найефективніших банків України» за версією журналу Forbes, звання Фаворита Успіху 2013 в номінації «Споживчий кредит» на думку споживачів, топ-5 роздрібного кредитування за версією видання «Капітал» та інші нагороди.

Детальніше про діяльність і пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація