UA

Спільна дебетна ко-бренд картка «МТС – ОТП Банк» до Ваших послуг

З 24 березня 2014 року спільну дебетну ко-бренд картку «МТС – ОТП Банк» можна оформити в усіх відділеннях ОТП Банку. Картка «МТС – ОТП Банк» стає доступною для всіх бажаючих максимально ефективно розпоряджатися своїми коштами і отримувати додаткові вигоди від ко-брендової програми партнерів.

Розроблена на базі карток платіжної системи Visa International спільно з оператором «МТС Україна», ко-бренд картка «МТС – ОТП Банк» розширює можливості використання звичайної банківської картки і надає переваги її власникам у вигляді бонусів за розрахунки в рамках програми лояльності «МТС Бонус». Таким чином, вільно користуючись засобами і здійснюючи розрахунки, як на території України, так і за кордоном, за кожні 5 гривень, витрачені за допомогою ко-бренд картки, клієнтам додатково нараховується 1 (один) бонус. Накопичені держателем карти бонуси можна обміняти на послуги зв'язку (поповнення рахунку, пакети хвилин, мобільного інтернету, SMS та MMS), ваучери на покупки в магазинах електроніки, парфумерії та косметики, ресторанах, туристичних і страхових компаніях, а також на передплату різноманітних популярних журналів.

Також власники ко-брендових карток «МТС – ОТП Банк» мають такі додаткові переваги та сервіси:

  • При активації картки клієнт отримує 200 вітальних бонусів від ОТП Банку;
  • Безкоштовне користування класичною карткою Visa протягом першого року після оформлення;
  • Накопичення бонусів, а також обмін їх на подарунки програми лояльності «МТС Бонус».

«Виводячи всі наші нові продукти на ринок, ми послідовно дотримуємося бізнес-концепції «best value for money» в плані надання додаткових переваг для клієнтів. На мій погляд, даний ко-брендовий проект ОТП Банку та МТС повністю відповідає цій моделі. Зручність платежів за допомогою універсального платіжного інструмента, економію коштів, високий рівень обслуговування та додаткові бонуси – все це клієнт отримує в одному продукті – картці «МТС – ОТП Банк», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном служби підтримки клієнтів-власників платіжних карток ОТП Банку 044 490 05 26 (цілодобово, усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України – безкоштовні).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація