UA

Спільна дебетна ко-бренд картка «МТС – ОТП Банк» до Ваших послуг

З 24 березня 2014 року спільну дебетну ко-бренд картку «МТС – ОТП Банк» можна оформити в усіх відділеннях ОТП Банку. Картка «МТС – ОТП Банк» стає доступною для всіх бажаючих максимально ефективно розпоряджатися своїми коштами і отримувати додаткові вигоди від ко-брендової програми партнерів.

Розроблена на базі карток платіжної системи Visa International спільно з оператором «МТС Україна», ко-бренд картка «МТС – ОТП Банк» розширює можливості використання звичайної банківської картки і надає переваги її власникам у вигляді бонусів за розрахунки в рамках програми лояльності «МТС Бонус». Таким чином, вільно користуючись засобами і здійснюючи розрахунки, як на території України, так і за кордоном, за кожні 5 гривень, витрачені за допомогою ко-бренд картки, клієнтам додатково нараховується 1 (один) бонус. Накопичені держателем карти бонуси можна обміняти на послуги зв'язку (поповнення рахунку, пакети хвилин, мобільного інтернету, SMS та MMS), ваучери на покупки в магазинах електроніки, парфумерії та косметики, ресторанах, туристичних і страхових компаніях, а також на передплату різноманітних популярних журналів.

Також власники ко-брендових карток «МТС – ОТП Банк» мають такі додаткові переваги та сервіси:

  • При активації картки клієнт отримує 200 вітальних бонусів від ОТП Банку;
  • Безкоштовне користування класичною карткою Visa протягом першого року після оформлення;
  • Накопичення бонусів, а також обмін їх на подарунки програми лояльності «МТС Бонус».

«Виводячи всі наші нові продукти на ринок, ми послідовно дотримуємося бізнес-концепції «best value for money» в плані надання додаткових переваг для клієнтів. На мій погляд, даний ко-брендовий проект ОТП Банку та МТС повністю відповідає цій моделі. Зручність платежів за допомогою універсального платіжного інструмента, економію коштів, високий рівень обслуговування та додаткові бонуси – все це клієнт отримує в одному продукті – картці «МТС – ОТП Банк», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном служби підтримки клієнтів-власників платіжних карток ОТП Банку 044 490 05 26 (цілодобово, усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України – безкоштовні).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація