UA

ОТП Банк: відкритість – це стандарт для нас і важливий критерій для клієнтів

За підсумками дослідження «Українського кредитно-рейтингового агентства» (UCRA) ОТП Банк увійшов у ТОП-10 інформаційно прозорих банків, що працюють на території України. Високий показник банку (63,63%) був отриманий на підставі проведеного аналізу якості розкриття інформації 30 найбільшими банками (виходячи з величини активів станом на 01.10.2013 р.).

У ході дослідження аналізувалося розкриття інформації за 3 основними блоками: структура власності та корпоративне управління; операційна діяльність та фінансова звітність; менеджмент і колегіальні органи.

Досягти високого показника в такому актуальному напрямку ОТП Банку вдалося завдяки прозорому і своєчасному інформуванню громадськості про зміни в структурі та організації роботи мережі відділень і точок продажів банку, розкриттю інформації про продукти і послуги, а також повному й чесному висвітленню фінансової звітності.

«Сьогодні відкритість і прозорість установ, яким клієнти довіряють свої заощадження, набуває особливого значення. Зараз вкладники вже більше уваги приділяють не величині відсоткової ставки, як було раніше, а рівню надійності банку, показникам стабільності операцій. Ми розуміємо, що потрібно нашим клієнтам, і готові, разом з високоякісними фінансовими сервісами, також забезпечувати нашим клієнтам необхідну стабільність та впевненість шляхом інформування про актуальний стан справ», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Для отримання будь-якої інформації про ОТП Банк клієнти можуть скористатися найбільш зручним для себе каналом комунікації: Інформаційний центр (цілодобова лінія підтримки) за телефоном: 044 490-05-00 або через чат на сайті Банку. Крім того, поспілкуватися з Банком «вживу» давно можна за допомогою Skype, а також на сторінках ОТП Банку в соціальних мережах.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація