UA

У Києві за підтримки ОТП Банку пройде турнір «Цар гори»

З 14 по 16 березня 2014 року у Київському Міжнародному виставковому центрі проходитиме відкритий турнір зі стрільби з блочного луку «Цар гори». Турнір покликаний популяризувати здоровий спосіб життя і привернути увагу дітей та молоді до спорту, що є спільною соціальною місією, тож АТ «ОТП Банк» виступить партнером заходу.

Ініціатором проведення турніру виступила Національна ліга стрільби з блочного луку України, послідовно, вже котрий рік поспіль, реалізуючи мету пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності та культивації лучного спорту в Україні.

Цьогорічний турнір, що традиційно проводитиметься на найвищому рівні - згідно вимог безпеки та норм Міжнародної Федерації стрільби з луку – включатиме командний турнір, олімпійський та дитячий раунди. Відкриття турніру відбудеться 14 березня, о 15.00 у Міжнародному виставковому центрі. На турнірі планується провести змагання не тільки серед професійних спортсменів, але й виділити один день для змагань серед кадетів та надати можливість спробувати себе у стрільбі з луку всім бажаючим.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація