UA

У Києві за підтримки ОТП Банку пройде турнір «Цар гори»

З 14 по 16 березня 2014 року у Київському Міжнародному виставковому центрі проходитиме відкритий турнір зі стрільби з блочного луку «Цар гори». Турнір покликаний популяризувати здоровий спосіб життя і привернути увагу дітей та молоді до спорту, що є спільною соціальною місією, тож АТ «ОТП Банк» виступить партнером заходу.

Ініціатором проведення турніру виступила Національна ліга стрільби з блочного луку України, послідовно, вже котрий рік поспіль, реалізуючи мету пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності та культивації лучного спорту в Україні.

Цьогорічний турнір, що традиційно проводитиметься на найвищому рівні - згідно вимог безпеки та норм Міжнародної Федерації стрільби з луку – включатиме командний турнір, олімпійський та дитячий раунди. Відкриття турніру відбудеться 14 березня, о 15.00 у Міжнародному виставковому центрі. На турнірі планується провести змагання не тільки серед професійних спортсменів, але й виділити один день для змагань серед кадетів та надати можливість спробувати себе у стрільбі з луку всім бажаючим.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація