UA

Депозит «Весняний подарунок» від ОТП Банку

У ці перші дні весни, вже зігріті передчуттям прийдешнього жіночого свята, ОТП Банк презентує депозит «Весняний подарунок», розроблений для здійснення мрій представниць прекрасної половини людства. В ОТП Банку потурбувалися, щоб умови вкладу якнайкраще відповідали очікуванням і потребам берегинь сімейного бюджету і стали приємним святковим подарунком.

Депозит «Весняний подарунок» у гривні терміном 90-179 днів з виплатою відсотків по закінченню терміну дії договору передбачає підвищену відсоткову ставку до 20% річних!

Починаючи з 5 березня 2014 року, депозит «Весняний подарунок» може бути оформлений у будь-якому відділенні ОТП Банку.

«На створення цього депозитного продукту нас надихнули наші чарівні жінки, які щоденно піклуються про затишок сімейної оселі, про добробут і майбутнє всієї родини, часто відмовляючись від власних мрій та бажань. Цей депозит призначений допомогти їм зберегти і примножити заощадження і водночас потішити достойною відсотковою винагородою. Аби наші пані могли, врешті, дозволити собі більше», - розповідає Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном Довідкового центру ОТП Банку 044 490 05 00 або на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація