UA

Депозит «Весняний подарунок» від ОТП Банку

У ці перші дні весни, вже зігріті передчуттям прийдешнього жіночого свята, ОТП Банк презентує депозит «Весняний подарунок», розроблений для здійснення мрій представниць прекрасної половини людства. В ОТП Банку потурбувалися, щоб умови вкладу якнайкраще відповідали очікуванням і потребам берегинь сімейного бюджету і стали приємним святковим подарунком.

Депозит «Весняний подарунок» у гривні терміном 90-179 днів з виплатою відсотків по закінченню терміну дії договору передбачає підвищену відсоткову ставку до 20% річних!

Починаючи з 5 березня 2014 року, депозит «Весняний подарунок» може бути оформлений у будь-якому відділенні ОТП Банку.

«На створення цього депозитного продукту нас надихнули наші чарівні жінки, які щоденно піклуються про затишок сімейної оселі, про добробут і майбутнє всієї родини, часто відмовляючись від власних мрій та бажань. Цей депозит призначений допомогти їм зберегти і примножити заощадження і водночас потішити достойною відсотковою винагородою. Аби наші пані могли, врешті, дозволити собі більше», - розповідає Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном Довідкового центру ОТП Банку 044 490 05 00 або на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація