UA

Кредитні картки ОТП Банку – це не лише зручно, а ще й вигідно

ОТП Банк відкриває весняний банківський сезон новою акцією для власників кредитних карток.

За умовами акції «Весняні подарунки з карткою ОТП Банку», всі власники кредитних карток банку, які в період з 01.03.2014 по 15.04.14 року активують свою картку та здійснять розрахунки на загальну суму 100 грн і більше, зможуть взяти участь у розіграші чудових подарунків.

Призовий фонд акції «Весняні подарунки з карткою ОТП Банку» включає 100 подарункових сертифікатів КОСМО номіналом 100 грн, а також суперпризи: хлібопіч, фотоапарат, планшет, мультиварку і кухонний комбайн.

«Ми знаємо, що люди часто користуються кредитними картками та споживчими кредитами для придбання необхідних предметів побутової техніки та електроніки. За допомогою призів цієї акції ми по суті подвоюємо можливості клієнтів на придбання бажаних і потрібних речей: хлібопіч, планшет або кухонний комбайн вже не потрібно купувати – їх можна виграти в нашій акції», - поділилася Ірина Кучеренко, заступник начальника Управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Кредитна картка від ОТП Банку є зручним платіжним засобом – платіжною карткою міжнародної платіжної системи MasterСard класу Standard, яка дозволяє клієнту залишатися платоспроможним завжди і всюди.

Крім акційної винагороди, до переваг кредитної картки ОТП Банку також належить можливість для її власників здійснювати покупки в торгово-сервісній мережі та в мережі Інтернет; пільговий період користування коштами під 0,001% річних – до 61 дня; мінімальний щомісячний платіж – 5% від суми кредиту.

Детальніше про умови Акції можна дізнатися на сайті або в Інформаційному центрі ОТП Банку за телефонами 0 800 503 505 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні) та 044 498 88 44 (телефон у Києві).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація