UA

Спеціальна кредитна пропозиція від ОТП Кредит на купівлю товарів мережі «Нова лінія»

ОТП Банк, представлений на ринку споживчого кредитування під брендом ОТП Кредит, відкрив відділи видачі кредитів у всіх гіпермаркетах мережі «Нова лінія». Крім того, в мережі розпочався масштабний розпродаж, який триватиме до 28 лютого.

Зокрема, за умовами спеціальної кредитної пропозиції протягом 6 місяців після оформлення кредиту клієнти можуть сплачувати тільки вартість товару без нарахування відсотків. При цьому у клієнтів є можливість дострокового погашення без будь-яких санкцій, що значно знижує кредитне навантаження і дає можливість зручного погашення кредиту. Крім того, застосовується проста і швидка процедура оформлення кредиту без довідок про доходи, поручителів і застави (потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код). Збільшена сума кредитування (від 300 до 40 000 грн), варіативний термін кредиту до 60 місяців, розвинені канали погашення кредиту є додатковими перевагами даної кредитної пропозиції.

Ця пропозиція на сьогодні є найбільш вигідною за термінами серед аналогічних продуктів на ринку. Оформити «день у день» кредит можна буде і на товари, ціна на які знижена в рамках сезонного розпродажу, який нині проводиться «Новою Лінією». Розмір знижки становить від 30 до 70% на більшість товарів з усіх продуктових груп.

Пункти видачі кредитів працюють у магазинах, які розташовані в Києві, Бучі, Борисполі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Луцьку, Львові, Одесі, Сімферополі, Севастополі, Ужгороді, Харкові, Кременчузі та Херсоні.

Детальніше з питань спеціальної кредитної пропозиції можна проконсультуватися, зателефонувавши до Інформаційного центру ОТП Кредит за телефоном 0 800 503 505.

Нова лінія — всеукраїнська мережа гіпермаркетів формату DIY і Home Improvement. Перший гіпермаркет був відкритий у Києві в 2001 році. На сьогодні компанія здійснює торгівлю в 16 гіпермаркетах по всій Україні. Загальна торгова площа магазинів перевищує 230 тис. кв. м.

ОТП Кредит сьогодні є структурним бізнес-підрозділом АТ «ОТП Банк» (Україна), що займається розвитком споживчого кредитування. За час свого існування в якості фінансової компанії, ОТП Кредит накопичив великий досвід та досяг значних результатів з розвитку продуктів та послуг у сегменті POS – кредитування, ставши одним з головних гравців ринку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація