UA

Компанія «ОТП Лізинг» знову вийшла на 1 місце за розміром нового бізнесу за рік

Компанія «ОТП Лізинг», частина фінансової групи OTP Group, вже другий рік поспіль посідає 1 місце за розміром нового бізнесу серед лізингових компаній України (згідно з даними Асоціації лізингодавців України).

Розмір нового бізнесу «ОТП Лізинг» за 2013 рік склав більше 1,8 млрд грн.

Діяльність компанії «ОТП Лізинг» характеризується динамічними темпами росту і освоєнням нових можливостей лізингового бізнесу. Цього року портфель компанії зріс майже вдвічі. Значне зростання пов'язане не тільки з органічним нарощуванням портфеля, але і з придбанням активів інших компаній. Нагадаємо, в 2013 році компанія ОТП Лізинг придбала портфелі ING Leasing і Euro Leasing на суму понад 549 млн грн.

«Для нас цей рік був надзвичайно складним, але і дуже цікавим. Ми залучили до співпраці дійсно зірок українського бізнесу, портфель ОТП Лізинг зріс до 2 млрд грн., кількість авто в парку – до 4 тисяч одиниць. Розмір прибутку дуже порадував наших угорських акціонерів. Не зважаючи на непрості політичні процеси в країні, компанія ОТП Лізинг продовжує активно фінансувати довгострокові активи: вантажівки, автомобілі, трактори, комбайни, вагони, судна, обладнання», - коментує Генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

На сьогодні ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем близько 2 млрд грн.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту , надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на січень 2014 розмір лізингового портфеля компанії складає близько 2 млрд. гривень, і компанія входить до трійки лідерів ринку лізингу України. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування та консультаційна підтримка.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація