UA

Компанія «ОТП Лізинг» знову вийшла на 1 місце за розміром нового бізнесу за рік

Компанія «ОТП Лізинг», частина фінансової групи OTP Group, вже другий рік поспіль посідає 1 місце за розміром нового бізнесу серед лізингових компаній України (згідно з даними Асоціації лізингодавців України).

Розмір нового бізнесу «ОТП Лізинг» за 2013 рік склав більше 1,8 млрд грн.

Діяльність компанії «ОТП Лізинг» характеризується динамічними темпами росту і освоєнням нових можливостей лізингового бізнесу. Цього року портфель компанії зріс майже вдвічі. Значне зростання пов'язане не тільки з органічним нарощуванням портфеля, але і з придбанням активів інших компаній. Нагадаємо, в 2013 році компанія ОТП Лізинг придбала портфелі ING Leasing і Euro Leasing на суму понад 549 млн грн.

«Для нас цей рік був надзвичайно складним, але і дуже цікавим. Ми залучили до співпраці дійсно зірок українського бізнесу, портфель ОТП Лізинг зріс до 2 млрд грн., кількість авто в парку – до 4 тисяч одиниць. Розмір прибутку дуже порадував наших угорських акціонерів. Не зважаючи на непрості політичні процеси в країні, компанія ОТП Лізинг продовжує активно фінансувати довгострокові активи: вантажівки, автомобілі, трактори, комбайни, вагони, судна, обладнання», - коментує Генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

На сьогодні ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем близько 2 млрд грн.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту , надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на січень 2014 розмір лізингового портфеля компанії складає близько 2 млрд. гривень, і компанія входить до трійки лідерів ринку лізингу України. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування та консультаційна підтримка.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація