UA

ОТП Банк підвищив ставки за строковими депозитами у гривні

Керуючись потребами клієнтів і забезпечуючи не тільки надійність збереження вкладів населення, а й оптимальний дохід за заощадженнями клієнтів, АТ «ОТП Банк» встановив підвищені ставки за строковими депозитами для фізичних осіб у національній валюті. Зокрема, ОТП Банком встановлена підвищена відсоткова ставка в розмірі 19% річних для депозитів строком від 90 до 179 днів на суму вкладу від 100 000 грн до 800 000 грн.

«Ми дуже зважено підійшли до введення нових ставок за строковими депозитами, ґрунтуючись на чітких ринкових показниках. Ця пропозиція дає можливість нашим вкладникам отримати підвищений дохід за своїми заощадженнями, розміщеними у стабільному, відкритому і надійному банку», - прокоментував Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Детальніше про умови та ставки за депозитами ОТП Банку можна дізнатися на сайті або в Інформаційному центрі банку за телефоном 044 490 05 00 (телефон у Києві).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація