UA

ОТП Банк удостоївся нагород у трьох номінаціях UKRAINIAN BANKER AWARDS 2013

За результатами щорічної національної премії UKRAINIAN BANKER AWARDS 2013, організатором якої є фінансово-економічний щотижневик «Інвестгазета», ОТП Банк став «бронзовим призером» у трьох номінаціях: Кращий Private Banking, Кращий працедавець банківського ринку, Кращий інвестиційний банк.

«Однією з основних наших переваг у сфері послуг Private Banking українські експерти вважають здатність ОТП Банку застосовувати досвід і ресурси материнського банку і групи OTP Group в цілому. І ми дійсно пишаємося тим, що нам вдалося запровадити такі високі групові стандарти і відмінні практики, які працюють на користь наших клієнтів», - прокоментувала нагороду в номінації «Кращий Private Banking» Олена Колосвєтова, керівник напрямків Private & Premium Banking АТ «ОТП Банк».

Призове місце у номінації «Кращий працедавець банківського ринку» є логічним продовженням низки нагород і визнання ОТП Банку як соціально відповідального і орієнтованого на розвиток персоналу працедавця. За словами Наталії Лукаш, HR директора ОТП Банку, «2013 рік, з усіма змінами, внутрішніми і зовнішніми, став для нас роком «Редизайну HR-процесів». Наші зусилля, в першу чергу, були спрямовані на створення відчуття безпеки і впевненості у наших співробітників, що є дуже важливим для кожної людини у часи змін. По-друге, ми працювали над ефективним налагодженням взаємодії між різними підрозділами, адже ефективні внутрішні комунікації слугують підвищенню конкурентоздатності компанії і її продуктів. І, нарешті, ми продовжили вже давно започатковані програми Кадрового резерву, розвитку управлінських компетенцій і командоутворюючих ініціатив».

Призером номінації «Кращий інвестиційний банк» ОТП Банк став завдяки відмінним результатам Компанії з управління активами «ОТП Капітал», яка входить до банківської групи. Фонди під управлянням компанії «ОТП Капітал» стали одними з небагатьох, які продемонстрували прибуткову діяльність у 2013 році. Інструменти фондів ОТП Капітал, завдяки спеціальним інвестиційним стратегіям, дають можливість клієнтам ОТП Банку диверсифікувати свої активи, збільшити дохідність та убезпечити від інфляції та девальвації.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація