UA

Компанія ОТП Лізинг вийшла на 1 місце з нарощування бізнесу за підсумками 3-х кварталів 2013 року

Компанія «ОТП Лізинг», частина фінансової групи OTP Group, вийшла на 1 місце з нарощування бізнесу серед лізингових компаній України за підсумками трьох кварталів 2013 року (згідно з даними Асоціації лізингодавців України).

Розмір нового бізнесу «ОТП Лізинг» за 3 квартали склав понад 1,6 млрд грн. У третьому кварталі компанія також продемонструвала найбільше зростання портфеля – розмір активів збільшився на 600 млн грн.

Діяльність компанії «ОТП Лізинг» характеризується динамічними темпами росту і освоєнням нових можливостей лізингового бізнесу. Цього року портфель компанії зріс удвічі. Значне зростання пов'язане не тільки з органічним нарощуванням портфеля, але і з придбанням активів інших компаній. Нагадаємо, цього року компанія ОТП Лізинг придбала портфелі ІНГ Лізинг і Євро Лізинг на суму понад 600 млн грн.

«Незважаючи на негативні очікування в бізнесі і, зокрема, в лізинговій сфері, ОТП Лізинг продовжує виділяти фінансування для корпоративних клієнтів на придбання бізнес-обладнання, транспорту, сільгосптехніки. Ми продовжуємо розвивати спільні програми з виробниками, щоб запропонувати максимально комфортні умови для клієнтів, і таким чином надати їм вагому партнерську підтримку у теперішніх непростих економічних умовах. На цьому принципі засновується наш бізнес, і завдяки цьому він зростає», - коментує комерційний директор «ОТП Лізинг» Яніна Пономарьова.

На сьогодні ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем понад 2 млрд грн.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками сільськогосподарської техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на 1 листопада 2013 року розмір лізингового портфеля компанії складає більше 2 млрд гривень, і компанія входить до трійки лідерів ринку лізингу України. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування і консультаційна підтримка.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація