UA

НБУ зареєстрував групу ОТП Банку в Україні

Про це Національний банк України повідомив в офіційному листі на ім'я Тамаша Хак- Ковача, Голови Правління АТ «ОТП Банк». Зокрема, у повідомленні встановлюється, що, відповідно до Рішення Комісії НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності банків №673 від 13 серпня 2013 року, регулятор визнав і зареєстрував банківську групу ОТП, до складу якої увійшли: АТ «ОТП Банк» (Україна), ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», ТОВ «Компанія з управління активами «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг», ТОВ «ОТП Кредит». Національний банк затвердив АТ «ОТП Банк» в якості відповідального представника створеної банківської групи.

«Ми давно позиціонуємо себе як група. А реєстрація Національним банком групи ОТП в Україні ще більше зміцнює наші групові позиції, дозволяє продовжувати активно реалізовувати спільні програми і продукти. На мій погляд, конкретна вигода для споживача тут полягає в тому, що за допомогою ОТП Банку він може отримати повний перелік фінансових послуг: від класичних банківських продуктів та споживчого кредитування до пенсійного забезпечення, інвестиційних фондів, лізингу та факторингу. Таким чином, ми послідовно реалізуємо свою стратегію – стати Банком №1 для наших клієнтів», - підкреслив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Водночас, реєстрація банківської групи має не тільки іміджеве значення для банку, але і накладає певні зобов'язання щодо фінансової звітності. Віднині ОТП Банк буде щоквартально звітувати про фінансові результати всієї групи (відповідно до встановленої процедури: до кінця 2013 року звітність здійснюється в тестовому режимі, а з 2014 року – на регулярній основі).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація