UA

ОТП Банк профінансував групу компаній «Астарта» в обсязі 200 мільйонів гривень

АТ «ОТП Банк» уклав генеральну кредитну угоду з лідером цукрової галузі – агропромисловим холдингом «Астарта-Київ». Згідно з угодою банк відкриває кредитну лінію на загальну суму 200 мільйонів гривень з метою поповнення обігових коштів сільськогосподарських компаній холдингу. Термін кредитування вЂ’ 3 роки.

За словами Алли Бініашвілі, члена Правління АТ «ОТП Банк», «агропромисловий комплекс України активно розвивається, і ми готові допомогти аграрним підприємствам продовжувати цю позитивну динаміку. Співробітництво з компаніями даного сектора є одним з найважливіших стратегічних напрямків діяльності ОТП Банку і ОТП Групи в цілому. За 8 місяців 2013 року ми вже підписали нових кредитних договорів для компаній АПК на суму понад 850 млн грн і до кінця року плануємо перетнути позначку 1 млрд грн за цим показником».

АСТАРТА ‒ вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, який з 1993 року працює у сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва. Основна діяльність Агропромхолдингу полягає у вирощуванні буряку, зернових і олійних культур, виробництві високоякісного цукру та супутньої продукції (меляса та сухий гранульований жом), а також молока і м’яса.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація