UA

ОТП Банк профінансував групу компаній «Астарта» в обсязі 200 мільйонів гривень

АТ «ОТП Банк» уклав генеральну кредитну угоду з лідером цукрової галузі – агропромисловим холдингом «Астарта-Київ». Згідно з угодою банк відкриває кредитну лінію на загальну суму 200 мільйонів гривень з метою поповнення обігових коштів сільськогосподарських компаній холдингу. Термін кредитування вЂ’ 3 роки.

За словами Алли Бініашвілі, члена Правління АТ «ОТП Банк», «агропромисловий комплекс України активно розвивається, і ми готові допомогти аграрним підприємствам продовжувати цю позитивну динаміку. Співробітництво з компаніями даного сектора є одним з найважливіших стратегічних напрямків діяльності ОТП Банку і ОТП Групи в цілому. За 8 місяців 2013 року ми вже підписали нових кредитних договорів для компаній АПК на суму понад 850 млн грн і до кінця року плануємо перетнути позначку 1 млрд грн за цим показником».

АСТАРТА ‒ вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, який з 1993 року працює у сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва. Основна діяльність Агропромхолдингу полягає у вирощуванні буряку, зернових і олійних культур, виробництві високоякісного цукру та супутньої продукції (меляса та сухий гранульований жом), а також молока і м’яса.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація