UA

ОТП Банк представляє спеціальну тарифну пропозицію для нових корпоративних клієнтів

З 27.08.2013 по 30.11.2013 в ОТП Банку діє спеціальна тарифна пропозиція для корпоративних клієнтів при відкритті першого поточного рахунку – тарифний пакет «ОТР Бізнес Ліга + АКЦІЯ».

В умови тарифного пакета «ОТР Бізнес Ліга + АКЦІЯ» включено ряд безкоштовних послуг:
  • відкриття поточного рахунку;
  • підключення та розрахункове обслуговування з використанням системи «Клієнт-Інтернет-Банкінг OTP online»;
  • перерахунок готівки при зарахуванні на рахунок у національній валюті;
  • випуск необмеженої кількості корпоративних платіжних карток Visa Business / MasterCard Business.
Обслуговуючись на умовах акційного тарифного пакета, Клієнти можуть без додаткових комісій здійснювати необмежену кількість електронних вихідних платежів у національній валюті, отримувати виписки та довідки з рахунку, дублікати виписок строком давності не більше одного року. Крім того, передбачена зменшена вартість найбільш затребуваних послуг: вихідні платежі в іноземній валюті, продаж іноземної валюти з датою валютування «завтра» і «сьогодні», купівля іноземної валюти, видача готівки з рахунку в національній валюті, обслуговування корпоративної картки Visa Business / MasterCard Business протягом терміну дії (3 роки).

Умови Акції розроблені спеціально для компаній із загальним річним обігом до 400 млн грн. Після закінчення 3-місячного періоду дії тарифного пакета «ОТР Бізнес Ліга + АКЦІЯ» клієнти зможуть перейти на зручний для них тарифний план.

«В умови ТП «ОТР Бізнес Ліга + АКЦІЯ» включено ряд найбільш затребуваних послуг, використання яких дозволить Клієнту познайомитися з Банком, оцінити високу якість сервісу, широкий спектр надаваних послуг і після закінчення дії акції продовжити співпрацю на зручних і вигідних для нього умовах», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація