UA

Стабільні фінансові результати OTP Group у 1 півріччі 2013 року

Скоригований чистий прибуток OTP Group у 1 півріччі 2013 року склав 93,1 млрд форинтів, продемонструвавши 15% підвищення у річному обчисленні. При цьому бухгалтерський прибуток групи склав 51,8 форинтів з урахуванням значних податкові відрахувань (підвищений банківський податок – 29,2 млрд форинтів, врахований в 1-му кварталі, і обов'язковий внесок на покриття дефіциту бюджету Угорщини – 13,2 млрд форинтів, врахований у 2-му кварталі).

Загальний кредитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, зменшився на 1% у річному обчисленні, але залишався на тому ж рівні порівняно з першим кварталом поточного року. Банк продовжував активну діяльність щодо поліпшення якості корпоративного кредитного портфеля, обсяг якого залишався практично незмінним. Портфель роздрібних кредитів продемонстрував активний ріст. Депозитний портфель OTP Group збільшився на 6% порівняно з аналогічним періодом попереднього року.

Показники достатності капіталу банків групи значно перевищують нормативні вимоги, прийняті в країнах присутності компаній, що свідчить про стабільний стан OTP Group. Станом на кінець червня 2013 року, коефіцієнт достатності капіталу (CAR) OTP Group за МСФЗ збільшився до 20,2%. Коефіцієнт достатності капіталу першого рівня (Tier1) досяг 16,3%, показник базового капіталу першого рівня (Core Tier1) також збільшився до 15,3%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація