UA

ОТП Банк надав фінансування групі компаній «КСГ Агро» у розмірі 40 мільйонів гривень

У липні 2013 року АТ «ОТП Банк» та група компаній «КСГ Агро» (м. Дніпропетровськ) досягли домовленості про надання фінансування на загальну суму 40 мільйонів гривень. Цільове використання – фінансування витрат, пов'язаних з виробництвом і вирощуванням сільськогосподарської продукції.

За словами Алли Бініашвілі, члена Правління АТ «ОТП Банк», «ми активно впроваджуємо в життя нашу стратегію фінансування агропромислового комплексу як надзвичайно перспективної та стійкої до кризових явищ галузі економіки. Наше розуміння специфіки бізнесу, багаторічний досвід та позитивна репутація серед клієнтів дозволяють ОТП Банку й надалі підтримувати вітчизняного аграрія та допомагати якнайповніше розкрити потенціал української землі».

Фінансовий директор групи KSG Agro Андрій Савчук відзначив, що «у роботі з банківськими установами нам надзвичайно важлива оперативність та готовність до нестандартних рішень. ОТП Банк забезпечив відмінний рівень взаємодії, тому ми плануємо поетапне розширення співпраці».

KSG Agro S.A. – вертикально інтегрована компанія, яка працює практично в усіх сегментах агроринку, включаючи виробництво, зберігання, переробку та продаж сільськогосподарської продукції. Активно розвиває сегмент тваринництва і запустила виробництво біопалива. Земельний банк компанії складає 92 тис. га. Акції компанії котируються на Варшавській фондовій біржі.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація