UA

ОТП Банк пропонує новий продукт для корпоративних клієнтів «Форвардний контракт»

ОТП Банк розробив новий продукт «Форвардний контракт» для корпоративних клієнтів, які проводять операції за зовнішньоекономічними контрактами. «Форвардний контракт» – це угода між Клієнтом та Банком, яка засвідчує зобов'язання сторін щодо продажу або купівлі, конвертації іноземної валюти за фіксованим курсом у визначений день у майбутньому. Форвардні операції здійснюються з такими валютами: UAH, USD, EUR, CHF.

«Форвардний контракт» як сучасний інструмент хеджування ризиків допоможе клієнтам банку зменшити вплив коливань курсів валют у термін до одного року та планувати грошові потоки, пов’язані з виконанням валютно-обмінних операцій у майбутньому», - коментує Владислав Анісімов, начальник Управління казначейства та фінансових установ АТ «ОТП Банк».

«Ми розуміємо, наскільки важливо прогнозувати витрати підприємства за зовнішньоекономічними контрактами у сьогоднішній економічній ситуації. Новий продукт дозволить клієнтам максимально чітко спрогнозувати витрати та знизити ризики, пов’язані з валюто-обмінними операціями на валютному ринку. Клієнт, який оформить дану послугу, матиме виключне право на придбання валюти за встановленим в угоді курсом у певний день в майбутньому, незалежно від діючого на день здійснення операції курсу банку», - зазначила Ольга Байцар, начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація