UA

ОТП Банк пропонує новий продукт для корпоративних клієнтів «Форвардний контракт»

ОТП Банк розробив новий продукт «Форвардний контракт» для корпоративних клієнтів, які проводять операції за зовнішньоекономічними контрактами. «Форвардний контракт» – це угода між Клієнтом та Банком, яка засвідчує зобов'язання сторін щодо продажу або купівлі, конвертації іноземної валюти за фіксованим курсом у визначений день у майбутньому. Форвардні операції здійснюються з такими валютами: UAH, USD, EUR, CHF.

«Форвардний контракт» як сучасний інструмент хеджування ризиків допоможе клієнтам банку зменшити вплив коливань курсів валют у термін до одного року та планувати грошові потоки, пов’язані з виконанням валютно-обмінних операцій у майбутньому», - коментує Владислав Анісімов, начальник Управління казначейства та фінансових установ АТ «ОТП Банк».

«Ми розуміємо, наскільки важливо прогнозувати витрати підприємства за зовнішньоекономічними контрактами у сьогоднішній економічній ситуації. Новий продукт дозволить клієнтам максимально чітко спрогнозувати витрати та знизити ризики, пов’язані з валюто-обмінними операціями на валютному ринку. Клієнт, який оформить дану послугу, матиме виключне право на придбання валюти за встановленим в угоді курсом у певний день в майбутньому, незалежно від діючого на день здійснення операції курсу банку», - зазначила Ольга Байцар, начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація