UA

OTP Leasing купив у ING портфель на 500 мільйонів гривень

Лізингова компанія «ОТП Лізинг», частина міжнародної групи OTP Group, придбала портфель компанії «ІНГ Лізинг Україна» на загальну суму 500 млн. гривень на підставі угоди, укладеної 4 червня 2013 року. В результаті даного придбання загальний портфель ТОВ «ОТП Лізинг» досяг 1,8 млрд. гривень, і компанія увійшла до трійки лідерів ринку. Дана угода вважається найбільшою за всю історію українського лізингового ринку.

Діяльність компанії «ОТП Лізинг» характеризується динамічними темпами росту та освоєння нових можливостей лізингового бізнесу. За результатами 2012 року компанія «ОТП Лізинг» стала лідером ринку за розміром нового бізнесу (за даними Асоціації лізингодавців України). У вересні 2012 року «ОТП Лізинг» отримала від материнської компанії OTP Bank Plc. (Будапешт) нову кредитну лінію у розмірі 70 млн. доларів США строком на п'ять років, що дозволило компанії суттєво наростити обсяги лізингового фінансування легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської та будівельної техніки, обладнання. У квітні цього року компанія запустила проект автолізингу для фізичних осіб із вигідними умовами придбання автомобілів у лізинг.

Придбаний у «ІНГ Лізинг Україна» портфель органічно доповнює існуючий лізинговий профіль «ОТП Лізинг».

«Ми дуже хотіли придбати цей портфель, оскільки чітко розуміємо ризик-профіль клієнтів. Ми поважаємо ризик-процедури продавця і впевнені, що портфель був напрацьований правильно. Дана операція підтверджує той факт, що стратегія ОТП в Україні – це довгостроковий розвиток. Ми залучаємо фінансування, зокрема, від нашої материнської компанії, і розвиваємо довгострокові інвестиції в Україну», ‒ говорить Генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

«У сьогоднішніх економічних умовах лізинг виступає одним із найнадійніших джерел інвестиційного фінансування на українському ринку, будучи на сьогодні єдиним доступним джерелом довгострокового кредитування в іноземній валюті. Це одна з причин, чому український ОТП Банк вважає лізинг важливою складовою корпоративної лінійки продуктів банку. Логічно, що ми розвиваємо цей напрямок бізнесу в рамках стратегії зі збільшення нашої частки на ринку корпоративного кредитування. І придбання зазначених активів є переконливим свідченням як стратегічної спрямованості нашого бізнесу, стабільної підтримки корпоративних позичальників, так і того, що OTP Group продовжує інвестувати в Україну», ‒ зазначив Голова Правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на червень 2013 розмір лізингового портфеля компанії складає 1,8 млрд. гривень. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування і консультаційна підтримка.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація