UA

ОТП Кредит пропонує вигідні кредити на купівлю товарів мережі «Нова лінія»

ОТП Кредит, що є представницьким брендом АТ «ОТП Банк» на ринку споживчого кредитування, пропонує скористатися спеціальними умовами кредитів на купівлю будь-яких товарів мережі будівельно-декоративних гіпермаркетів «Нова лінія». Так, у період з 1 червня до 31 серпня 2013 року, покупці мають можливість придбати у кредит на вигідних умовах товари для будівництва, ремонту та декору, професійну техніку тощо.

Зокрема, протягом 5 місяців після оформлення кредиту клієнти можуть сплачувати тільки вартість товару без нарахування відсотків. Крім того, застосовується проста і швидка процедура оформлення кредиту: без довідок про доходи, поручителів та застави (потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код). Низька річна відсоткова ставка 0,01%, варіативний строк кредиту: від 3 до 24 місяців, розвинені канали погашення кредиту є додатковими перевагами даної кредитної пропозиції. Представники ОТП Кредит готові проконсультувати і швидко оформити кредит на необхідну суму (від 300 до 25000 грн) у кожному із 16 будівельно-декоративних гіпермаркетів мережі «Нова Лінія», що знаходяться у 14 містах України.

Нова лінія — національна торгівельна мережа в Україні, що складається з 16 гіпермаркетів в 11 областях. АТ «Нова Лінія» було засновано на початку 2000 року і стало першим торговим центром формату DIY (Do it yourself — «Зроби Сам») в Україні. Асортимент товарів, представлених в торгових центрах, налічує близько ста тисяч найменувань. Загальна площа всіх торгових центрів «Нова Лінія» ‒ близько 250 000 кв. м. «Нова Лінія» ‒ це сучасні гіпермаркети з доступними цінами і високоякісним товаром.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація