UA

ОТП Банк пропонує оформлення турів в рамках партнерської програми «Туризм і подорожі»

Починаючи з червня 2013 року, в ОТП Банку стартував проект «Туризм і подорожі», в рамках якого клієнти зможуть швидко та комфортно купувати тури в безвізові країни (Туреччина, Єгипет тощо) через відділення банку.

В основу проекту лягла співпраця ОТП Банку з мережею туристичних агенцій «Поїхали з нами». В рамках спільного проекту на стороні банку будуть виділені співробітники-консультанти, які зможуть проконсультувати клієнтів щодо доступних турів, вартості та інших умов, а з боку туристичного агентства спеціальна команда буде відповідати за підбірку турів, консультації, бронювання, оповіщення і загальний супровід туристів. Агентством вже розроблені підбірки турів для молодіжного відпочинку, відпочинку з дітьми, спокійного пляжного відпочинку, пропозиції готелів різного рівня, турів різною тривалістю, різні міста для вильоту в Україні (всього 9 міст-аеропортів).

Крім того, додатковим істотним плюсом цього продукту є вигідні цінові пропозиції (зокрема, на «гарячі» путівки), а також можливість оформлення швидкого кредиту на необхідну для відпочинку суму. Клієнтам необхідно лише відвідати відділення ОТП Банку, вибрати бажаний тур і протягом 30 хвилин отримати повне фінансування на його покупку. До оформлення кредиту застосовується спрощена процедура експрес-кредитування, реалізована в ОТП Банку. При цьому, на вибір клієнта, може бути виданий як кредит готівкою, так і кредитна карта з відповідним лімітом.

Концепція продажу небанківських партнерських продуктів вже успішно реалізована також в інших банках OTP Group і служить ще одним кроком до досягнення головної мети ОТП Банку – стати «банком №1» для кожного клієнта.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація