UA

ОТП Банк відкрив кредитну лінію для Інтерпайп Україна

У квітні 2013 року АТ «ОТП Банк» та ТОВ «Інтерпайп Україна» домовились про надання підприємству фінансування у вигляді кредитної лінії на поповнення обігових коштів у обсязі 10 млн. дол. США.

«Нам надзвичайно приємно продовжити багаторічну співпрацю з компанією Інтерпайп, яка характеризується не тільки бездоганною репутацією на ринку, але й інноваційним підходом до виробництва. Запуск заводу «Інтерпайп сталь» повинен стати прикладом для інших виробників як з точки зору обсягу інвестицій, так і рівня сучасних технологій, впроваджених на підприємстві. Ми, у свою чергу, продовжуємо забезпечувати кредитним ресурсом економіку України, фінансуючи коротко- та середньострокові потреби надійних позичальників», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

«Компанія ІНТЕРПАЙП активно розвивається: відкрито інноваційний завод ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ, впроваджуються масштабні технологічні зміни на інших промислових активах. Зміцнення партнерських відносин з такою великою фінансовою структурою, як ОТП Банк, дозволить нам не тільки покращити якість кредитного портфеля ІНТЕРПАЙП, а й допоможе  створити надійну платформу для реалізації стратегії розвитку компанії», - відзначив Владислав Шульга, Директор з фінансів та економіки ТОВ «Інтерпайп Менеджмент».

ІНТЕРПАЙП – міжнародна вертикально-інтегрована трубно-колісна компанія, яка входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб та є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі. Продукція компанії постачається більше ніж у 80 країн через мережу торговельних офісів, які розміщені на ключових ринках СНД, Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

У 2012 році на підприємствах компанії вироблено понад 1,2 млн. тон трубної та колісної продукції.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація