UA

Зміни у складі Правління АТ «ОТП Банк»

Михайло Кузьмін, Член Правління АТ «ОТП Банк», відповідальний за діяльність бізнес-лінії «Управління ризиками», покидає склад Правління банку у зв‘язку із його рішенням продовжити роботу поза межами банку. Рішення щодо припинення повноважень Михайла Володимировича в якості Члена Правління було затверджене на засіданні Наглядової ради АТ «ОТП Банк» і набуває чинності з 26 квітня 2013 року.

Михайло Володимирович Кузьмін розпочав свою діяльність у банківському секторі у 1997 році. У різні часи обіймав посади дилера, начальника відділу, начальника управління, обирався членом Правління у банках Енергобанк і ВАБанк. У 2001-2004 роках обіймав посаду старшого експерта управління ризиками в Райффайзенбанк Україна. В OTP Bank працює від самої появи банку на українському ринку – з листопада 2006 року на посаді Директора з управління ризиками. На посаду Члена Правління АТ «ОТП Банк» Михайла Кузьміна було призначено у червні 2009 року.

Голова Правління ОТП Банку Тамаш Хак-Ковач, висловлюючи подяку пану Кузьміну за роки роботи в банку, відзначив його «сильні і правильні рішення, які приймались і в періоди кризи, і в часи стабільного росту ринку».

Після припинення повноважень пана Кузьміна відповідальність за діяльність бізнес-лінії «Управління ризиками» буде покладено на Голову Правління АТ «ОТП Банк» Тамаша Хак-Ковача.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація