UA

Визначено володаря головного призу від OTP Bank у рамках акції «Депозит 24/7»

Визначено володаря головного призу в рамках акції «Розраховуйтесь карткою «Депозит 24/7» та виграйте подорож!». Так, за результатами акції, щасливим власником туристичного сертифіката на 10 000 грн став Афанасьєв Іван Володимирович. Розіграш проводився методом випадкового відбору за допомогою спеціального програмного забезпечення.Нагадаємо, що в період з 24 січня по 31 березня цього року ОТП Банк проводив акцію «Розраховуйтесь карткою «Депозит 24/7» та виграйте подорож!». У рамках акції кожен держатель депозитної картки «Депозит 24/7» міг виграти цінні призи: чотири сертифікати мережі КОСМО на 500 грн і головний приз – туристичний сертифікат на 10 000 грн.

Ми вітаємо переможця та бажаємо здійснити яскраву і незабутню подорож, для більшої зручності та комфорту якої слугуватиме депозитна картка від OTP Bank.

У карті «Депозит 24/7» об'єднані кращі властивості двох банківських продуктів - депозиту і платіжної карти, забезпечивши її власникам високий дохід на залишок на рахунку і цілодобовий доступ до коштів. Детальніше ознайомитися з перевагами та умовами депозитної картки «Депозит 24/7», а також заповнити он-лайн форму для її отримання, можна на сайті ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація